22 obserwujących
1424 notki
654k odsłony
  140   0

Bolek nie tylko obalił komunę, ale i TSUE

Płatny kapuś UB o pseudonimie „Bolek” (Lech Wałęsa), który za kablowanie swoich kolegów z wydziału brał pieniądze, ( żonie mówił, że wygrywał w totka) , używając jego kwiecistego języka , sam obalył komunę w którego niezbyt bogatym słownictwie dominuje słowo ja, ja, ja dostał pokojową nagrodę Nobla, tak de facto to nagrodę dostał wielomilionowy ruch zawodowy „Solidarność”, ale wówczas chyba organizacje nie mogły dostawać nagród Nobla stąd „padło” na „Bolka”.

Mitomaństwo Bolka potwierdzają słowa wybitnej włoskiej dziennikarki Fallaci i zmarłej kilka lat temu „Nasza epoka pozbawiona jest przywódców. Kiedy się pomyśli, że pijak Jelcyn był carem, a ignorant Wałęsa symbolem wolności, uginają się nogi pod człowiekiem”.

„Zasługi” Bolka w obaleniu komuny są powszechnie znane, głównie z relacji „Bolka” ale mało kto zwrócił uwagę, że „Bolek” ma bardzo duże zasługi w umacnianiu niepodległości i samorządności Polski.

Zaraz wytłumaczę dlaczego: otóż po wygraniu w 2015 roku przez ZP wyborów, przeciwnicy ich rządów uruchomili wszystkie antydemokratyczne siły od KOD-u począwszy a na upolitycznionych sędziach skończywszy,

To od 2016 r. sędziowie zaczęli paradować w koszulkach z napisem KONSTYTUCJA, i tak sukces, że nie robili tego w sądach, jedną z twarzy był „Bolek”, który pokazywał się wszędzie z koszulką z napisem KONSTYTUCJA czasami z KONSTYTUCJI pozostawał napis OTUA.

Wielu polityków opozycji udowadniało że polska KONSTYTUCJA i jej zapisy, są najwyższym prawem w Polsce.

W końcu po wielu wygibasach UE i próbie stawiania Polski przed faktami dokonanymi w tym w polach , które nie dawały prawa ingerencji w te dziedziny, które nie zostały zapisane w traktatach , PMM zwrócił się do TK z pytaniem w sprawie zasady wyższości prawa unijnego nad krajowym zapisanej w traktatach.

TK orzekł, że polska Konstytucja ma wyższość nad prawem unijnym nie zapisanym w traktatach.

Tak, że to między innymi przez to, że „Bolek” kilka lat chodził w koszulkach z napisem KONSTYTUCJA, TK przychylił się do tych sugestii, tak że „Bolek” może czuć się po raz kolejny zwycięzcą.

https://www.fronda.pl/a/oriana-fallaci-walesa-nogi-sie-pod-czlowiekiem-uginaja,118696.html


Lubię to! Skomentuj4 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale