22 obserwujących
1425 notek
654k odsłony
  136   3

Naśladowcy Goebbelsa z PO i ich szef, kłamią, kłamią, kłamią

Mimo tego, że od samobójczej śmierci „mistrza” propagandy Goebbelsa minęło ponad 76 lat, to „jego nauki są wiecznie żywe” niczym Lenin.

Jednym z podstawowych tez Goebbelsa było powiedzenie „ kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą”. Do tej zasady zastosował się Tusk, wysłany przez Merkel, żeby „odbić” Polskę, która pod przewodnictwem Budki, zaczęła się staczać, i wyraźnie przegrywała z Hołownia.

Kłamstwa Tuska i jego formacji o Polexicie , do którego ma ponoć doprowadzić rząd PiS jest w każdym zdaniu, czy to Tuska czy to jego akolitów. Oprócz ***** *** , PiS, PiS, PiS , doszedł pierwiastek Polexit, Polexit, Polexit.

Ale należy pamiętać, że nienawiść Tuska do PiS, można porównać do chorobliwej nienawiści hitlerowców do Żydów.

Tusk jest germanofilem i nie działa w interesie Polski tylko Niemiec i jest klinicznym przykładem germanofila.

Należy wrócić do 2014 r. kiedy to wierchuszka PO została nagrana u Sowy i notowania PO zaczęły lecieć na łeb na szyję, Tusk mówił że nigdzie się nie wybiera, a bycie premierem Polski jest dla niego największym zaszczytem, po czym czmychnął pod kieckę Makreli i stał się krulem Jewropy , ale bardziej lokajem wykonującym wszystkie polecenia swojej protektorki Makreli , tak jak to robił król Stanisław August Poniatowski, wykonując polecenia carycy Katarzyny, notabene też Niemki.

Kończy się kadencja Makreli, kończy się kariera Tuska w Jewropie, na otarcie łez dali mu przewodnictwo w EPL, ale tak de facto, to nie Tusk rozdaje karty, tylko Niemcy.

Tusk ma jedno zadanie, obalić rządy prawicy, i sprawić żeby Polska była rynkiem zbytu dla towarów zachodnich, głównie niemieckich, żeby Polacy zbierali szparagi i żeby Polska była dostarczycielem dobrze wykształconej ale taniej siły roboczej i taka jest misja Tuska.

Mam nadzieję, że Polacy nie dadzą się nabrać na Tuska i jego formacje.


Lubię to! Skomentuj5 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale