23 obserwujących
1437 notek
657k odsłon
  97   0

Szybki i wściekły (Donald Tusk)

Z niemal kultowego filmu „Szybcy i wściekli” w Polsce mamy surogat tego filmu „Szybki i wściekły” a bohaterem tej podróbki jest opposition fuhrer Donald Tusk, który w terenie zabudowanym przekroczył dozwoloną szybkość w terenie zabudowanym o 57 km/h.

Opposition fuhrer wysłany z misją obalenia rządu przez protektorkę Makrelę w lipcu miał konkretne zadanie, ale jak nie idzie to nie idzie.

Szereg fatalnych wypowiedzi, jak m.inn. takich, że „biednym” emigrantom trzeba pomagać, że jest przeciwnikiem budowania zapór, że postawienie jednej czy drugiej zapory, a na końcu pod zaporę podłączyć prąd nic nie da.

Tusk powiedział , że mundurowi potrafią zatrzymać tylko kobiety i dzieci dlatego PO będzie przeciwko zaporze. Dokładnie przyglądałem się szturmowi nachodźców w Kuźnicy Białostockiej i w tłumie agresywnych osób nie mogłem wypatrzeć kobiet i dzieci.

Dzieci są wykorzystywane przez nachodźców po to, żeby im dmuchać dymem papierosowym w oczy, a później lewackie przekazy są o tym jak to dzieci są traktowane na granicy.

Moim zdaniem dni Tuska są policzone, nie sprawdził się i pokładane w nim nadzieje przez niemieckich protektorów spełzły na niczym i domniemam, że gdy Makrela skończy swoje rządy, Tusk jako stary nie sprawdzony model zostanie wymieniony.

Należy zauważyć, że w największym nasileniu ataku na Polskę w Kuźnicy Białostockiej Tusk zniknął, chodzą plotki, że to za jego sprawą Makrela zadzwoniła do Baćki, licząc, że starym zwyczajem Niemiecko- Rosyjskim, sprawy można załatwić ponad głowami Polaków.

Zdecydowana postaw PMM, że żadne ustalenia poczynione nad głową Polski, nie będą przez Polskę honorowane, dała asumpt do tego, że Niemcy muszą zrozumieć, że Polska nie jest żadnym pionkiem, który można dowolnie przesuwać.

Czując pismo nosem, że to są ostatnie dni, w których ma za plecami Makrele, jechał jak wariat i doczekał się mandatu.

Notabene w Niemczech dwóch ministrów związkowych za przekroczenie szybkości podało się do dymisji, ale żadnej dymisji po Tusku nie można się spodziewać, to człowiek bez honoru u niego liczy się honorarium nie honor.

https://dorzeczy.pl/opinie/211435/tusk-ko-bedzie-przeciw-ustawie-o-budowie-zapory-na-granicy.html


Lubię to! Skomentuj3 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale