23 obserwujących
1469 notek
668k odsłon
  340   0

Lesbijki zakatowały chłopca, w skłocie zgwałcono kobietę.

Skłot i leesbijki


Zacznę od krajowego podwórka. Moda lewactwa na zajmowanie opuszczonych nieruchomości z zachodu przeniosła się do kraju nad Wisłą, w tym przypadku do miasta nad Wartą.

Tam to w skłocie o nazwie Rozbrat, doszło do gwałtu o czym powiadomiła sama poszkodowana wówczas 19- letnia kobieta.

Anarchiści z tego kolektywu nie zaprzeczyli tej informacji, ale wymyślili, że nie warto powiadamiać policji a zastosowali następującą metodę, zalecono gwałcicielowi terapię i powiadomiono ją, że jeżeli jej nie podejmie będzie musiała się wyprowadzić ze skłotu, co uczyniła.

Okazuje się że wg. skłotowych anarchistów, można zgwałcić kobietę, a jedną „karą” ma być opuszczenie skłotu.

Zaiste pokrętne rozmownie, w czasach gdy na zachodzie niektórym paniom przypomina się molestowanie po kilkunastu latach a bywa, że jeżeli udowodnią taką okoliczność, to delikwent idzie do więzienia. W skłocie karą za gwałt jest konieczność opuszczenia takiego „przybytku” i tyle.

Moim zdaniem pedofilia w stosunku do małych dzieci jest jedną z najokropniejszych zbrodni, nawet ludzie do cna zepsuci siedzący w więzieniach, nie mają litości dla pedofilów.

Nie ma znaczenia, czy to jest duchowny czy homoseksualista, takie przypadki trzeba nagłaśniać i karać z całą surowością.

W Polsce ale i na świecie nagłaśnia się z lubością przypadki pedofilii wśród księży, ale pedofilie wśród homoseksualistów się przemilcza.

To co stało się ostatnio w Argentynie woła o pomstę do nieba, gdzie dwie lesbijki, w tym matka zakatowały 5 letniego chłopca na śmierć.

Te potwory brały tego małego chłopca na protesty aborcyjne i dokonały aborcji z opóźnieniem na tym 5 letnim niewinnym dziecku katując go na śmierć, a to że zrobiła to matka ze swoją partnerką, wymyka się w sposób transcendentalny rozumowi.

https://www.gosc.pl/doc/7256089.Feministki-zamordowaly-dziecko-ktore-wczesniej-nosily-z-soba-w

https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/577037-anarchisci-oskarzeni-o-gwalt-nie-bylo-zgloszenia-na-policje


Lubię to! Skomentuj12 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale