23 obserwujących
1469 notek
668k odsłon
  171   0

Tusk i PO specjaliści od robienia Polakom wody z mózgu

Specjaliści


W Telewizji Republika jest program prowadzony przez red Kożuszka „ Specjaliści od wszystkiego”, ale gdzie mu tam do specjalistów z PO i samego Tuska, do robienia Polakom wody z mózgu.

Oto najświeższy przykład: w 2011 Herr Tusk, a wówczas może Towarisz Tusk mówił tak: nie ma żadnej ideologicznej przesłanki by mówić kategorycznie „nie” inwestorom z jakiegokolwiek kraju także z Rosji, ( chodziło o sprzedaż Lotosu), by w 2022 r. Herr Tusk tak się wypowiedział: Jeśli PiS naprawdę sprzedał stacje Lotosu węgierskiej firmie MOL, politycznie związanej z Moskwą, to znaczy, że Ład Kaczyńskiego bardziej rosyjski niż sądzili najwięksi pesymiści.

To, że warunkiem połączenia Lotosu z Orlenem była konieczność sprzedaży dużej części stacji Lotosu i odsprzedanie część akcji Lotosu zadecydowała UE , dla Tuska nie ma żadnego znaczenia, chodzi o to, żeby dowalić rządowi.

Oczywiście prorosyjskością nie było oddanie śledztwa smoleńskiego Rosjanom, czy odprawa polskich ambasadorów przy obecności Ławrowa.

Przecież to Rosjanie mówili, nasz człowiek w Polsce w 2008 r. po wizycie Tuska w Rosji.

A teraz ten wstrętny typ, nie wiadomo czy bardziej prorosyjski czy proniemiecki śmie oskarżać obecny rząd o prorosyjskość.

Bodajże w lipcu 2014 r. po aferze podsłuchowej Tusk mówił, że największym zaszczytem dla niego jest być premierem Polski i się nigdzie nie wybiera, by dwa miesiące później bryknąć z Polski i być lokajem Makreli.

O takich „drobiazgach” jak szukanie katarskiego inwestora , który miałby zainwestować w polskie stocznie, którego Tusk i jego ludzie tak szukali, że stocznie upadły.

Dalej, minister Grad, brał kilkadziesiąt tysięcy zł miesięcznie, a przez 8 lat nawet nie potrafił wskazać miejsca pod ewentualną budowę elektrowni atomowej.

Policja apeluje , żeby nie dać się nabrać na „wnuczka”, fałszywego agenta „CBA”, na tzw. „stłuczkę” a mimo to ciągle ktoś się daje nabrać na takie działania, podobnie jest z Tuskiem i PO, nikt wyborcom tyle nie da co naobiecuje ta partia.

Tusk w Polsce ma spełniać rolę konia trojańskiego, kto go zbudował i wysłał raczej wiadomo, mam tylko nadzieję, że Polacy nie dadzą się nabrać na tego fałszywca.

https://energetyka24.com/ropa/wiadomosci/saudi-aramco-i-mol-wykupia-aktywa-lotosu-orlen-reaguje-na-doniesienia

https://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/70412,rosjanie-o-tusku-nasz-czlowiek-w-warszawie.html


Lubię to! Skomentuj4 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale