24 obserwujących
1506 notek
680k odsłon
  1469   3

Czy grozi nam V rozbiór Polski?

CC0
CC0
V rozbiór Polski?

Czy grozi nam V rozbiór Polski?

Polska pod koniec XVIII w. „przeżyła” III rozbiory dokonane przez państwa ościenne, Rosję, Prusy/Niemcy, Austrię, przyczyną tego upadku były taki Tusk XVIII w. ówczesny król Polski Stanisław August Poniatowski.

W XX w. w 1939 r nastąpił IV rozbiór Polski, gdzie faszystowsko-nazistowskie Niemcy podpisały razem z komunistycznym ZSRR pakt pomiędzy Mołotowem a Ribbentropem o podziale Polski, pomiędzy te dwa totalitarne dyktatury czyli IV rozbiór Polski.

Po 1945 r. zdradzeni przez zachodnich aliantów wpadliśmy w ręce Sowietów na niemal 45 lat. Byliśmy niby wolni ale rządzili nami agenci KGB jak Bierut, później człowiek Sowietów Gomułka, oddany Kominternowi Gierek, by przez Kanię doczekać się służalcowi Sowietów Jaruzelskiemu, który miał na sumieniu, rok 1968, 1970, 1976, krwawe pacyfikacje kopalń na Śląsku i „Stan Wojenny”.

Po 1945 roku byliśmy niby wolni, ale klucze do naszej wolności były na Kremlu, a nasi wytrenowani przez Rosjan towarzysze, zawsze działali zgodnie z wytycznymi Kremla, nie z polską racja stanu. Moskwa była busolą rządzących Polską towarzyszy.

Po 1989 r, towarzysze dogadali się z częścią działaczy Solidarności i agentem UB Bolkiem. Główne skrzypce grali Polacy pochodzenia żydowskiego tacy jak Geremek, Kuroń, Michnik i inni. Niestety dla Polaków, co wyszło w dialogu między niby opozycjonistą Frasyniukiem a postkomunistą Czarzastym, gdy Frasyniuk powiedział, że myśmy was pokonali(czerwonych) na co Czarzasty mu rzekł, wyście nas nie pokonali, myśmy się po prostu dogadali.

Brak lustracji , nieprzeprowadzenie po 1989 r. weryfikacji i reformy sądów, skutkuje stanem takim jaki jest, gdzie kasta mówi, że jest nadzwyczajną grupą i marzy o zemście, jak to powiedziała jedna z sędzi.

Wracając do tytułu notki, uważam, że raczej zbrojna interwencja nam nie grozi, chociaż nigdy nie mów nigdy, ale grozi nam rozbiór intelektualny.

W Polsce dzieją się rzeczy nie do pomyślenia w krajach zachodnich, jednym z przykładów są media, we Francji , Niemczech czy USA obcy kapitał nie może mieć więcej niż 49% kapitału, w Polsce, gdzie nie dość że w stacji WSI 24 kapitał jest spoza europejskiego terenu gospodarczego, to jeszcze kapitał zagraniczny wynosi 100%, tak też się dzieje w wielu mediach takich jak stacje radiowe, portale internetowe czy niektóre wydania papierowe gazet z tą różnicą, że w tych mediach jest kapitał europejski z reguły z Niemiec czy Szwajcarii.

Partia proniemiecka ma ca. 25% wyborców na nią głosujących, postkomuniści ca. 10%, konfederaci ciążący ku Rosji mają ca. 10% poparcia, tak że ponad 40% wyborców tych partii są przygotowani mentalnie na to, żeby Polska była protektoratem albo Niemiec albo Rosji, takim protektoratem, gdzie Polska będzie niby wolna ale wszystkie istotne decyzje będą zapadały w Moskwie, Rosji lub Brukseli.

Brukseli a de facto Berlinowi, marzy się taka sytuacja jak za rządów Tuska, gdzie Polacy będą musieli jeździć zbierać szparagi bo są tacy biedni, a Polska, będzie rezerwuarem taniej siły roboczej i rynkiem zbytu gorszej jakości towarów, Rosja zaś marzy o odbudowie imperium i strefy wpływów jak za czasów ZSRR.


Lubię to! Skomentuj65 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka