24 obserwujących
1478 notek
670k odsłon
  150   2

Oni śmią nas pouczać o praworządności.

Nauczyciele praworządnosci


Atak na Polskę trwa, z inspiracji polskich zdrajców, szmalcowników, donosicieli, itd. europosłów niby polskich wybranych przez polskich wyborców, którzy wręcz niczym konie na wyścigach, dążą do tego, żeby być pierwszymi , żeby zaszkodzić polskiemu narodowi i Polakom .

Przoduje w tym frakcja pezetperowska wybrana z list PO za sprawą Schetyny, byli pachołki Moskwy : Belka, Miller, Cimoszewicz, oraz inni postkomuniści Hubner, folksdojcz Kohut, pedał Biedroń, idiotka Spurek i pani von Trabant wręcz przebierają nogami, żeby poprzeć rezolucje przeciwko Polsce..

Tym wściekłym na Polskę psom sekundują inni, z frakcji liberalno – lewicowych, korzystając z okazji, atakują na podstawie fałszywych donosów.

Warto się przyjrzeć przedstawiciele których krajów, atakują Polskę, a więc: Belgia, w postaci Didiera Reynders, który jest oskarżony o nadużycia finansowe, korupcję i pranie pieniędzy z Belgii, z kraju który gdy Kongo było kolonią belgijską wymordował od 8-10 mln czarnoskórych mieszkańców tego kraju.

I przedstawiciel takiego kraju śmie uczyć Polskę i Polaków samorządności, samorządność , która nigdzie nie jest zapisana w traktatach i do tego nie zdefiniowana.

Kraju, który „dostarczył ” 38 tys. ochotników do Waffen SS wspierających Hitlera składającym się z Walonów i Flamandów.

Dzielnie wspierał go Guy Maurice Marie Louise Verhofstadt, który Polaków maszerujących w dniu państwowego święta 11 listopada nazwał faszystami, i to mówi potomek tych co walczyli u boku Hitlera.

Bliski sąsiad Belgii, Niderlandy, dawna Holandia, nie chce pozostać w tyle, warto przypomnieć, że pośród krajów zachodnich, to Holendrzy mieli najwięcej zwolenników Hitlera, w Waffen SS było 50 tys. Holendrów, którzy walczyli o praworządność w stylu Hitlera ich obecny premier Rutte, z konsekwencją godną lepszej sprawy, chce zablokowania pieniędzy na polskie KPO, bo występuje w chórze polskich szmalcowników, mówiąc coś o praworządności, która z KPO nie ma nic wspólnego.

Ale to nie koniec, odezwała się przedstawicielka narodu , która „praworządność ma we krwi”, o czym w czasie II WŚ przekonały się miliony ofiar, które nie chciały się zgodzić na niemiecko-hitlerowską praworządność, gazowani, wieszani, rozstrzeliwani, zagładzani na śmierć w bunkrach jak to było w Auschwitz, ze św. Maxymilianem Kolbe.

 Wiceszefowa europarlamentu Katarina Barley Niemka, chce wrócić do starych sprawdzonych niemieckich „ wartości” i powiedziała o zagłodzeniu Polski i Węgier.

Te obrzydliwe postacie chcą nas Polaków uczyć samorządności przy wsparciu i inspiracji polskich szmalcowników.

https://www.rp.pl/fundusze-europejskie/art19012531-holandia-apeluje-o-zablokowanie-polskiego-kpo


Lubię to! Skomentuj3 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale