Andy 51 Andy 51
221
BLOG

Funkcjonariusze III Rzeszy uciekali do Ameryki, funkcjonariusze PO do PE

Andy 51 Andy 51 Polityka Obserwuj notkę 8
Ucieczka

Tak jak po II WŚ funkcjonariusze III Rzeszy uciekali głównie do Ameryki Płd, tak funkcjonariusze PO uciekają do PE.

I kogo tam widzimy? A jest tam wieprz Kierwiński, który kazał najść Pałac Prezydencki, aby aresztować posłów Kamińskiego i Wąsika, ponadto zezwolił na pałowanie pokojowej manifestacji rolników.

Jest facet, który zdemolował polskie media bezprawnie je zajmując, facet, który mimo tego, że ma popularne dla polskiej kultury nazwisko, postanowił tę kulturę zniszczyć, poza tym facet lubi wypić co pokazał w Sejmie. Jak donoszą media płk zwany Rympałkiem, złożył dymisję z zajmowanego stanowiska.

Jest człowiek, który stosuje zasadę: rodzina na swoim nijaki Budka, najpierw żonie, która naciągnęła ZUS na lewe zwolnienie, pomógł zostać prezydentem Zabrza, po czym on sam za wiernopoddańcze służenie Tuskowi dostał jedynkę do PE w woj. śląskim.

Jest i basenowy Joński, który chamstwem na komisji tzw. wizowej przebił wszystko co wydarzyło się w polskiej polityce po 1989 r.

Jest paru giermków Tuska; Arłukowicz, Brejza, którego rodzina utraciła Inowrocław, „wieczny” Lewandowski z Pomorza, szkodnik Halicki, itd.

Skoro są giermkowie, to muszą być „księżniczki” a są nimi ; ta która rzucała kamieniami w dinozaury, i po zamachu smoleńskim piła sobie jakby nigdy nic kawę w prosektorium, pani Wcisło, która dla Tuska zrobiłby wszystko o co by poprosił, schowana na krańcach południowo wschodniej Polski pani Łukacijewska, itd.

Jakie „niespodzianki” kryją się na dalszych miejscach list PO zobaczymy. Na pewno zawiedzeni są czerwoni premierzy , których wciągnął na listy Schetyna, a tak się starali głosując non stop przeciwko Polsce.

Lewica ma problem, z czego się cieszę, krążą plotki, że Biedroń chce wciągnąć na listy swojego męża/żonę Śmiszka.

Jeżeli konserwatywni posłowie z Europy dostaną odpowiednią ilość mandatów, to ucieczka tych łajz z Polski nic nie da, bo będzie można ich pozbawić mandatu.

Jak będzie już wkrótce zobaczymy.

https://www.rp.pl/polityka/art40234961-nieoficjalnie-znamy-jedynki-ko-w-wyborach-do-parlamentu-europejskiego-sa-ministrowiehttps


Andy 51
O mnie Andy 51

Jestem z Trójmiasta Mąż wspaniałej żony , ojciec dwóch synów

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka