22 obserwujących
1397 notek
644k odsłony
1594 odsłony

To już pewne , TW Bolek to Wałęsa a kim jest/był TW Oscar ?

Wykop Skomentuj8

Okazało się że były prezydent RP Lech Wałęsa  najpierw  był kapusiem, później kłamcą, a teraz tchórzem. Niczym nie różnił się od kolaborantów , którzy współpracowali w czasie II wojny z okupantem. Kolaboranci  bardzo często ponosili nawet najsurowszą karę. Natomiast kolaboranci/ kapusie  współpracujący z narzuconym nam  systemem komunistycznym przez Sowietów,  nawet po odzyskaniu w 1989 r quasi wolności  mogli tak jak np. w przypadku Bolka zostać nawet prezydentem RP.

Teraz można się zastanawiać i analizować decyzje Bolka w czasie jego prezydentury. Oryginały dokumentów, zobowiązanie się do współpracy , kładą się poważnym cieniem na jego ówczesne decyzje.

Oprócz Bolka inną tajemniczą postacią z Pomorza był a może nadal jest agent Stasi, BND i SB o kryptonimie Oscar. Wiadome jest , że w latach 80-tych działał w Trójmieście. Nie ma na to dowodów ( jeszcze) ale wiele na to wskazuje , że tą osobą mógł być Tusk.

Atakowanie historyków za książkę o Wałęsie osobiście przez Tuska i później działania np. prof. Kurdyckiej , może świadczyć o solidarności agentów. Słowa Piskorskiego o dofinansowaniu KLD przez Niemców, jego postawa w czasie obalania rządu Olszewskiego , mogą o tym świadczyć.

Uwagę na to zwraca również współtwórca WZZ Krzysztof Wyszkowski, który mówi wprost, ze Tusk to agent. Sprzedanie mediów lokalnych głównie Niemcom , sprzedaż całych gałęzi przemysłu również tej nacji od Niemiec  i w końcu po skandalu z taśmami prawdy  ucieczka Tuska pod ochronę Merkel do Brukseli może świadczyć , że Tusk raczej reprezentował interesy Niemców niż Polski.

Archiwa Stasi nie spłonęły ani nie zostały sprywatyzowane przez agentów Stasi, a wśród wielu dokumentów może być również dokument Tuska, który zobowiązał się do współpracy ze Stasi a później BND.http://3obieg.pl/czy-agent-stasi-oscar-to-donald-tusk

 

Wykop Skomentuj8
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale