Blog
trójmiejskie spojrzenie ADMINISTRACJO PRZEGINASZ!!!
Andy 51
Andy 51 miłosnik sumo i rugby
21 obserwujących 1397 notek 625591 odsłon
Andy 51, 17 lipca 2017 r.

Wczoraj na pomnik PPP wlazły Mupety opozycji

417 4 0 A A A

Wczoraj pod pomnikiem  PPP  ( Pomnik Państwa Podziemnego) zebrali się wyznawcy a na pomnik z  bucioramii  wleźli Mupety opozycji.  Większość  to byli tacy Statler i Waldorf w wydaniu opozycji. Bo kogo tam nie było ? ano i grabarz gospodarki Balcerowicz, i Wujec, i Frasyniuk i śmieszna aktorka Stalińska, tęczowy Szumełda, alimenciarz Kijowski, Adaś Michnik ( spier…aj skurwysynu) Żakowski ( opozycja musi działać jak Hamas, Rysiek z Madery, Grzegorz ( widelec) i wiele innych mupetowskich postaci.

Ta cała ferajna wyglądała jak stare zapomniane ubrania wyciągnięte z szafy, które zostały wyciągnięte i ubrane, a to , że nie pasowały do rzeczywistości to inna sprawa.

Dwa hasła obnażyły opozycję pierwsze to „ Sąd Najwyższy jest nasz” nie narodu ale ich oraz „Sejm jest nasz” tzn. nie jest to organ konstytucyjny wybierany przez suwerena, ale ich. Ubecy razem z byłymi opozycjonistami, szansoniści z aktorzynami, wiedzą że sądy są ich ostatnim bastionem  stąd ta ich determinacja w obronie sądów, niczym Żydów w obronie Masady jest symboliczna.

Bronią sądów , by nadzwyczajna kasta ludzi dalej była wyalienowana, i działała sobie a muzom, stąd na manifestacji i sędzia Żurek i były prezes TK Rzepliński, którzy udowadniają jacy oni są apolityczni.

Moim zdaniem kończy się czas sędziokracji a zacznie się czas narodu.

Opublikowano: 17.07.2017 10:46.
Autor: Andy 51
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Jestem z Trójmiasta Mąż wspaniałej żony , ojciec dwóch synów

Ostatnie notki

Ostatnie komentarze

  • Masz rację, obecny S 24 to nie ten sam co onegdaj. Misiu, kasa, misiu i wszystko jasne.
  • Bardzo dobra analiza i wyciągnięte wnioski.
  • Ciekawe to co piszesz.

Tematy w dziale Społeczeństwo