Blog
trójmiejskie spojrzenie ADMINISTRACJO PRZEGINASZ!!!
Andy 51
Andy 51 miłosnik sumo i rugby
21 obserwujących 1397 notek 631833 odsłony
Andy 51, 21 lipca 2017 r.

Polska, patrioci i kapusie.

Coraz bardziej widać w Polsce podział społeczeństwa na dwie grupy. Mała wrzaskliwa grupa kapusiów, donoszących na Polskę, mająca poparcie w mediach głównego nurtu, niektórych politycznych aktorów i profesorów, którym wydaje się, że są autorytetami oraz resztę  społeczeństwa, która  sprzyja obecnemu rządowi w jego walce z patologiami i złodziejstwem.

Ci uprzywilejowani , którym wymyka się z rąk rząd dusz i kasa, walczą wszystkimi dostępnymi sposobami, w tym kapowaniem do Brukseli, a mają się od kogo uczyć wszak, mają w swoich szeregach kapusia Boniego, który już w latach 80-tych donosił  na kolegów.

Donoszenie na kolegów czy na Polskę nie sprawia mu problemu.  Boni, wspólnie z młodym Wałęsą , i Różą coś tam coś tam, głosowali przeciwko stanowisku Polski w sprawie relokacji tzw. uchodźców. Ostatnio odezwał się apolityczny „ król Europy” Donald Tusk chcąc interweniować w sprawy polskie. Całe szczęście, że PAD spuścił go na drzewo.

Katolicka o patriotyczna Polska jest solą w oku w poprawno politycznej i zlaicyzowanej Europie. Polscy zwolennicy tego, żeby było tak jak było donoszą gdzie się da, bo tracą swoje przywileje, pozycje, pieniądze.

Dobrze że to nie wiek XVIII bo przypomina mi się obraz Norblina „ Wieszanie zdrajców”, natomiast w teraźniejszej Polsce,  tłuszcza ogłupiona GW i TVN atakuje polskich posłów, natomiast dziennikarka z innej telewizji o nazwisku Bawołek, niemal skomli o interwencje w sprawie Polski w KE.

 

https://wpolityce.pl/polityka/349482-szokujacy-donos-michala-boniego-oto-jaroslaw-kaczynski-dyktator-donosicielstwo-weszlo-w-krew-tw-znak

https://parezja.pl/poznajmy-nazwiska-europoslow-glosujacych-relokacja-uchodzcow/

http://niezlomni.com/atak-na-polske-reporterka-w-brukseli-nie-mogla-uwierzyc-wlasnym-oczom-dziennikarze-przez-15-minut-starali-sie-wydobyc-jakies-slowo-krytyki-o-polsce-wszystkich-przebila-dziennikarka-polsatu-wid/

 

 

Opublikowano: 21.07.2017 11:26.
Autor: Andy 51
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Jestem z Trójmiasta Mąż wspaniałej żony , ojciec dwóch synów

Ostatnie notki

Ostatnie komentarze

  • Masz rację, obecny S 24 to nie ten sam co onegdaj. Misiu, kasa, misiu i wszystko jasne.
  • Bardzo dobra analiza i wyciągnięte wnioski.
  • Ciekawe to co piszesz.

Tematy w dziale