Blog
trójmiejskie spojrzenie ADMINISTRACJO PRZEGINASZ!!!
Andy 51
Andy 51 miłosnik sumo i rugby
21 obserwujących 1397 notek 627803 odsłony
Andy 51, 27 lipca 2017 r.

Niemcy przyzwyczajone są do rządów PO, ale PiS to nie to samo co PO

165 7 0 A A A

Kiedyś tow. Leninowi marzyło się , żeby nie było cenzury, ale w ten sposób, żeby cenzor był w głowie każdego obywatela, ale szczególnie w głowach pisarzy, dziennikarzy, itd.

Podobnie rzecz się miała z proniemieckim Tuskiem i jego proniemiecką partią PO. Donald Tusk nie musiał czekać  na oficjalne prośby Merkel, niemieckich ministrów czy niemieckiego przemysłu. Zanim ktoś ze strony niemieckiej coś pomyślał to rząd Tuska już zrobił. Także wiele instytucji państwowych jak np. sądy w większości stawały po stronie Niemców czy niemieckich przedsiębiorstw.

Tak było w przypadku zabieranie w Polsce dzieci z mieszanych małżeństw, tak że prawie zawsze trafiały one do strony niemieckiej. Podobnie było z gruntami późnych przesiedleńców z lat 70-tych , którym po kilkudziesięciu latach przypominało się, że zostawili ziemie w Polsce. Bardzo często sądy przychylały się do roszczeń późnych przesiedleńców.

Podobnie było w sprawach gospodarczych, gdzie bardzo często polskie firmy wolały międzynarodowy arbitraż, niż oddać sprawę do polskiego sądu.

Niemcy a nie tylko oni, przebierają nogami, Polska bardzo dobrze się rozwija. A było tak dobrze, z kraju wyciekało po około 100 mld zł, głownie mafie paliwowe zarabiały na imporcie paliwa, ale również na fikcyjnym eksporcie i  wyłudzaniu VAT-u.

Dla porównania Urząd Skarbowy sprawdza miesięcznie do 1500 cystern z paliwami, podczas , gdy za czasu rządu PO-PSL takich sprawdzeń było kilkadziesiąt miesięcznie.

Pacynka w rękach niemieckich zwana KE z Timmermansem na czele, poza swoimi kompetencjami próbuje straszyć Polskę.  Mam nadzieje, że rząd Polski ma cojones i nie ulegnie presji i będzie robił swoje.

https://wpolityce.pl/polityka/350432-nawet-sie-z-tym-nie-kryja-niemiecki-msz-ma-nadzieje-ze-reformy-sadownictwa-nad-wisla-juz-nie-bedzie-mozemy-byc-dumni-z-polskiego-spoleczenstwa-obywatelskiego

 

 

Opublikowano: 27.07.2017 12:22.
Autor: Andy 51
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Jestem z Trójmiasta Mąż wspaniałej żony , ojciec dwóch synów

Ostatnie notki

Ostatnie komentarze

  • Masz rację, obecny S 24 to nie ten sam co onegdaj. Misiu, kasa, misiu i wszystko jasne.
  • Bardzo dobra analiza i wyciągnięte wnioski.
  • Ciekawe to co piszesz.

Tematy w dziale Polityka