Maja Staśko zawalczy w MMA. Debiut już 17 września na gali HIGH League

Maja Staśko zawalczy na gali HIGH League 4. Źródło: HIGH League
Maja Staśko zawalczy na gali HIGH League 4. Źródło: HIGH League
Maja Staśko, najsłynniejsza polska aktywistka na rzecz praw kobiet oraz "głos polskiej lewicy" zadebiutuje w MMA. Zobaczymy ją w oktagonie na gali HIGH League 4, która odbędzie się 17 września w Arenie Gliwice.

O debiucie Mai Staśko w sportach walki mówiło się już od dłuższego czasu. Przygotowuje się pod okiem jednego z najlepszych polskich zawodników MMA, Piotra Strusa. Feministka postanowiła przyjąć wyzwanie i podpisała umowę z HIGH League. 

Maja Staśko wystąpi na gali HIGH League 

Na jej debiut nie trzeba będzie długo czekać. W klatce zaprezentuje się już podczas najbliższej gali wysokiej ligi Malika Montany. Wystąpi w starciu na zasadach mieszanych sztuk walki. Nazwisko jej rywalki zostanie ogłoszone wkrótce. 

Warto dodać, że Szefem HIGH League jest raper Malik Montana, z którym Maja Staśko już wcześniej miała nie po drodze. Do ich spotkania i owocnej dyskusji dojdzie w środę, 10 sierpnia, o godz. 20:00 podczas I konferencji przed galą HIGH League 4. 

Maja Staśko zmierzy się z "Najlepszą Polską Dziennikarką"?

Na Twitterze pojawił pojawiły się rzekome informacje, iż Maja Staśko w swoim debiucie zmierzy się z "Najlepszą Polską Dziennikarką", czyli Moniką Laskowską. Znana ona jest m.in. z serialu "M jak Miłość" czy też serii wywiadu na YouTube - najpierw dla TV Reklama, a aktualnie na własnym kanale. 

Pierwsza walka Mai Staśko ma się odbyć 17.09.2022 w Gliwicach. Jej przeciwniczką będzie Monika Laskowska aka Najlepsza Polska Dziennikarka - przekazał Patryk Sykut, znany z m.in. portalu Pyta.pl.


Kontrowersyjna postać Mai Staśko 

Maja Staśko zasłynęła ze swoich działań na rzecz lewicy i feminizmu. Swoje poglądy wyraża w sposób kontrowersyjny i zdecydowany. Poza gronem fanów towarzyszy jej jeszcze większa grupa krytyków. Nie decyduje się na żadne kompromisy. Jest między innymi autorką książek "Hejt polski", "Gwałt polski" i "Gwałt to przecież komplement". Poza tym jest krytyczką literacką i absolwentką filologii polskiej.

MP

Czytaj dalej:Lubię to! Skomentuj51 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Sport