Nieoficjalnie: Lewandowski zostanie zarejestrowany w Barcelonie

Robert Lewandowski trenuje przed meczem z Rayo Vallecano. fot. PAP/EPA/Quique Garcia
Robert Lewandowski trenuje przed meczem z Rayo Vallecano. fot. PAP/EPA/Quique Garcia
Do dziś nie było jasne, czy Robert Lewandowski będzie mógł grać w Barcelonie ze względu na brak rejestracji piłkarza reprezentacji Polski. Z nieoficjalnych informacji wynika jednak, że Lewandowski będzie mógł jutro zadebiutować w La Liga Santander. Barcelona dopełniła potrzebnych formalności.

Robert Lewandowski zostanie zarejestrowany

Barcelona jest przekonana, że będzie w stanie zarejestrować Roberta Lewandowskiego, Raphinha, Andreasa Christensena i Francka Kessie po aktywacji czwartej "dźwigni finansowej" - podaje "The Athletic".

Jednak jeden nowy zawodnik Jules Kounde nie zostanie zarejestrowany i nie będzie mógł wystąpić w sobotnim meczu La Liga z Rayo Vallecano. 

"The Athletic" podał też, że środkowy obrońca Gerard Pique miał zaproponować klubowi drastyczne obniżenie swojej pensji, aby pomóc w rejestracji nowych zawodników.

Klub aktywował serię dźwigni finansowych w celu zrównoważenia swoich ksiąg, mając wcześniej długi wynoszące ponad 1 miliard euro, z czwartą dźwignią aktywowaną w piątek rano -  klub sprzedał 24,5 procent Barca Studios do Orpheus Media za 100 milionów euro.

SW

Czytaj:

Mundial 2022. Niespodziewana, ważna informacja!

High League 4. Staśko chłodna wobec Malika Montany. "Śniło mi się, że nie byłeś seksistą"

Leandro Lo nie żyje. Mistrz świata w ju-jitsu zastrzelony przez policjanta
Lubię to! Skomentuj8 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Sport