19 obserwujących
475 notek
133k odsłony
182 odsłony

Sukces Konfederacji po raz drugi...

Wykop Skomentuj11

Konfederacja ciężko pracuje w Sejmie by powstrzymywać pisowskie szaleństwa........


imageRobert Winnicki

9 godz. ·

TAK JEST❗Świetne wieści z Sejmu❗Wspólnymi siłami po raz drugi doprowadziliśmy do wycofania bandyckiego projektu o bezkarności urzędników pod pretekstem walki z Covid-19! Znów pokazujemy, że presja ma sens. Oto efekt poniedziałkowej ogólnopolskiej akcji naszych Klubów Konfederacji, które zorganizowały protest pod biurami poselskimi polityków PiS oraz naszych posłów, którzy od wczoraj przekonywali posłów partii rządzącej w Sejmie, by nie poparli tego bandyckiego projektu. Udało się przekonać tylu posłów PiS, że marszałek Terlecki przyznał dziś, że obóz władzy nie ma wystarczającej większości i wycofuje ten projekt z porządku obrad, jednocześnie grożąc, że znów do niego wróci. My na pewno będziemy gotowi do kolejnej walki i kolejnego sukcesu!

Tak działa #Konfederacja, obiecaliśmy, że zrobimy co w naszej mocy, by doprowadzić do zablokowania bandyckich zapisów i dopięliśmy swego. Pracujemy w obronie obywateli!

Mieliśmy do czynienia z próbą ustawowej legalizacji łamania prawa przez urzędników, jeżeli... intencją przestępcy było przeciwdziałanie wirusowi. To coś absolutnie nieprawdopodobnego! Pod pretekstem walki z wirusem władza próbowała wprowadzić swoją całkowitą bezkarność i maksymalnie ograniczać nam swobody obywatelskie. Udało się to zablokować, ale teraz musimy trzymać rękę na pulsie, bo na którymś z następnych posiedzeń Sejmu te skandaliczne przepisy mogą wrócić, PiS przyzwyczaił nas również do takich zagrywek. Wówczas ponownie będziemy stali na straży interesu obywatelskiego i zdrowego rozsądku, po to powstała Konfederacja! #NaprzódPolsko????????

___________________________

✅ Dołącz do nas i stań się częścią Konfederacji!

???? konfederacja.pl/kluby

Wykop Skomentuj11
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale