65 obserwujących
534 notki
468k odsłon
230 odsłon

Trzaskowski na finałowym wiecu w Rybniku: teraz albo nigdy

Wykop Skomentuj2

Dane z PKW z 99.99 % komisji wyborczych :

Andrzej Duda - 51.08%

Rafał Trzaskowski - 48.92%


Okazało się, że zamiast "teraz"  jest "nigdy"!

To wiecowe zawołanie R.Trzaskowskiego "teraz albo nigdy" przywodzi na myśl słynne zawołanie Jana Marii Rokity  z trybuny sejmowej we wrześniu 2003 roku: "Niza o muerte! ( "Nicea albo śmierć! )

Okazało się, że Traktat Nicejski UE, korzystny dla Polski(system głosowania w RE UE, który dawał Polsce 27 głosów, gdy Niemcy miały tych głosów 29) został zastąpiony systemem podwójnej większości wg Traktatu Lizbońskiego i spełniło się proroctwo Jana Marii Rokity  o śmierci i to tego, co ten TL w imieniu Polski podpisał, czyli śp. Prezydenta L.Kaczyńskiego.

Gdy J.M. Rokita wykrzykiwał to hasło, to chodziło o sprzeciw nie o zapisy w TL ale w tzw. Konstytucji UE, którą wtedy forsowała Komisja Europejska, bo to rozwiązanie głosowania wg podwójnej większości było w projekcie Konstytucji UE zawarte.

Konstytucja UE przepadła w referendach we Francji i w Holandii.

Konstytucja UE była zamierzona jako konstytucja dla UE jako organizacji państwowej  w procesie przygotowania do realizacji projektu EURAZJI czyli konfederacji UE i Rosji(przestrzeni od Lizbony po Władywostok i od Atlantyku po Pacyfik.

Gdy projekt Konstytucji UE upadł, postanowiono zmienić zapisy w traktacie UE i stąd powstał nowy Traktat UE, w którym zawarto te przepisy, które miały się znaleźć w odrzuconej Konstytucji.

Dla realizacji projektu EURAZJI podjęto politykę resetu USA-Rosja i podczas jej trwania przeforsowano Traktat Lizboński a L.Kaczyński z oporami go podpisał, czym wydał na siebie wyrok śmierci.


Wykop Skomentuj2
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka