Blog
stan35
35stan
35stan Mgr inż. urządzeń sanitarnych,
57 obserwujących 420 notek 370029 odsłon
35stan, 13 lutego 2018 r.

Podnoszenie rangi walki z antysemityzmem w Polsce

343 6 1 A A A


Tekst FŻP na ten temat na Salon24 i ostre słowa J.Kaczyńskiego podczas 94 Miesięcznicy nie pojawiły się przypadkiem.

Przygotowywany  i realizowany jest projekt, którego manifest ogłoszono w 2011 roku:

"Manifest Ruchu Odrodzenia Żydowskiego w Polsce"

w którym czytamy:

(...)Chcemy wrócić!

Już nie Uganda, Argentyna, ani Madagaskar. Już nawet nie Palestyna. Tęsknimy za Polską, ziemią naszych ojców i dziadków. Na jawie i we śnie wciąż marzymy o Polsce.

Chcemy zobaczyć jak na skwerach w Warszawie, Łodzi czy Krakowie powstają nowe osiedla. Obok cmentarzy wybudujemy szkoły i szpitale. Będziemy sadzić drzewa, budować nowe drogi i mosty.(...)

 

(...)Ruch Odrodzenia Żydowskiego w Polsce stawia sobie za cel powrót ponad trzech milionów Żydów do ojczyzny ich przodków.(...)

http://culture.pl/pl/artykul/manifest-ruchu-odrodzenia-zydowskiego-w-polsce

 

 

Projekt Trójmorza, który został oficjalnie rozpoczęty podczas wizyty D.Trumpa w lipcu 2017 roku, jest elementem realizacji tez tego manifestu.

Trójmorze z Polską w roli głównej ma stworzyć "przestrzeń życiową" dla tych 3 milionów Żydów, pragnących wrócić do ziemi gdzie żyli ich przodkowie.

Zapowiedź wielkich inwestycji, o jakich piszą w manifeście ma realizować rząd M.Morawieckiego a finansami tych inwestycji w ramach Trójmorza ma zajmować największy amerykański/żydowski bank JP Morgan Chase z kapitalizają około 2500 mld $, którego ściągnął do Polski M.Morawiecki.

Rozpoczęcie pedagogiki wstydu, w jaką wpisuje się tekst FŻP i w ypowiedzi J.Kaczyńskiego a zwłaszcza ta ostatnia wypowiedź J.Kaczyńskiego z 10.02.2018 roku o antysemityzmie jako chorobie umysłu, a także nasilenie się oskarżeń Polski i Polaków  o współudział w holocauście, ma przygotować Polaków, by na te plany przyjazdu dużych ilości Żydów byli przygotowani i nie okazywali wrogości do przybyszów.

https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/jaroslaw-kaczynski-o-antysemityzmie,774087.html

http://www.wnp.pl/parlamentarny/spoleczenstwo/j-kaczynski-antysemityzm-to-ciezka-choroba-duszy-i-umyslu,29176.html

 

 

W prace Grupy Wyszehradzkiej angażuje się premier Izraela Netanjahu, który w lipcu 2017 roku wziął udział w szczycie V4 w Budapeszcie:

http://www.tvp.info/33276929/grupa-wyszehradzka-zapewnia-wlochy-o-wsparciu-w-sprawie-imigrantow

 

 

(...)Możliwość goszczenia przez Izrael szczytu Grupy Wyszehradzkiej w najbliższych miesiącach była jednym z tematów dzisiejszego spotkania izraelskiego premiera Benjamina Netanjahu z doradcą szefa MSZ Węgier Jozsefem Czukorem - poinformował dziennik "Haarec".(...)

https://wiadomosci.onet.pl/swiat/netanjahu-chce-by-szczyt-v4-odbyl-sie-w-izraelu/nwb7k28

Opublikowano: 13.02.2018 21:04.
Autor: 35stan
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Nie znoszę kłamstwa, obłudy, relatywizmu moralnego i bezczelności w ich prezentacji. Preferuję rozmowę merytoryczną, opartą na faktach i uprawdopodobnionych poszlakach, analizy oparte na kojarzeniu różnych informacji i faktów w logiczny ciąg zdarzeń. Wyznaję pogląd, iż w polityce nie należy liczyć na przyjaźń, tylko na wspólne interesy, które najlepiej gwarantują dobrą współpracę, że partnerowi można zaufać, jeśli ma się możliwość kontroli jego działań.

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @Partisan gardening  Podałem kilka wątków , które sugerują to co było  przyczyną zmian...
  • To co się dzieje we Francji to element przebudowy porządku w Europie po klęsce polityki resetu...
  • @Partisan gardening  "Ile krajów popiera użycie fagi UE w pacyfikowaniu społecznych...

Tematy w dziale Polityka