157 obserwujących
4333 notki
4482k odsłony
959 odsłon

Naturyści

Wykop Skomentuj82

Nie wiadomo czy zapłodniona komórka jest człowiekiem, dlatego na wszelki wypadek nie należy jej usuwać z ciała. Tak wbrew argumentom lewicy swoje stanowisko wyjaśniają przeciwnicy aborcji. Nie wiadomo, czy człowiek ma wpływ na ocieplenie klimatu, dlatego palmy węgiel. Tak by to wynikało ze stanowiska naszego wiceministra ...kultury. Przystąpił do zwolenników aborcji w szczególności a do “lewactwa” w ogóle?

Przez alkohol co roku umiera w Polsce 10 tysięcy osób. Dlatego podwyższenie akcyzy na wódę jest konieczne. Tak twierdzi nasz premier. Z powodu smogu umiera czterokrotnie więcej obywateli. Zaniechamy więc budowy nowych, węglowych bloków energetycznych? Przestaniemy forsować węgiel, jako źródło trujących emisji? Przestaniemy go sprowadzać z Rosji?

Marszałek Senatu nie występował wcześniej publicznie. Nie postrzegano go więc jako osoby niosącej zagrożenie. Teraz więc, kiedy sytuacja się zmieniła, w narodowych mediach się pojawiły doniesienia o pieniądzach, których się jako lekarz rzekomo domagał od jakiejś pacjentki. Niewygodny parlamentarzysta zapowiada proces przeciwko oskarżycielce, jeżeli jej oskarżenia nie ustaną. Niebawem więc będzie też chyba sąd nad tymi, którzy to samo mówią o innym publicznie się prezentującym polityku, z przeciwnej formacji.

Szkoda już dalej wyliczać sprzeczności, w jakie się wyraziciele dobrej zmiany wplątali tylko wczoraj. Ideologia, najbardziej nawet oszlifowana jest zawsze skazana na ścieranie się z rzeczywistością. I zawsze w miejscach tarcia występują jej intelektualna golizna.

Bo to rzeczywistość się broni przed jej poprawiaczami, odzierając demagogów z pozorów. I nie ma na to rady.


Wykop Skomentuj82
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka