157 obserwujących
4199 notek
4330k odsłon
712 odsłon

Wolontariusze

Wykop Skomentuj49

To się nam po prostu należało”. Tak rzecz wygląda z punktu widzenia jedynie słusznej ideologii, zmuszonej do pokazywania pazurków.

Wygląda na to, że należą się też zgodne z oczekiwaniami rozstrzygnięcia sądowe. W takiej sytuacji niesłuszne wyroki TSUE lub rodzimego Sądu Najwyższego mogą tylko stwarzać pozory, ewentualnie przedstawiać stanowisko prawne, jedynie zdające się przeczyć rzeczonej zasadzie. Oczywiście jeżeli już nie są opinią “kolesi przy kawie i ciasteczkach”.

Chyba temu, komu się należy też po prostu przysługuje możność płynnego przejścia z urlopu bezpłatnego, poprzez wolontariat, do umowy o sprawowanie dyżurów lekarskich. Wolontariusze pracują dla idei i taką świadomością powinni być wynagradzani lekarze rezydenci. Aliści kiedy jakiś dojrzały medyk należy do tych, którym się “to po prostu należy”, może chyba za idealizm otrzymać zadośćuczynienie. Nawet odpowiadające wielokrotności przeciętnego zarobku tych, którym się to nie należy.

Chociaż tu od wczoraj widać przełom. Jeszcze przed świętami mają być opublikowane dwa raporty NIK-u. Jeden w sprawie GetBack, drugi związany z działalnością Krajowej Administracji Skarbowej. Pierwszy może być ambarasujący dla dobrej zmiany, wykazując jej niedociągnięcia. Drugi również będzie niewygodny, może uwypuklić zasługi krytykowanego przez dobrozmieńców szefa Izby.

Ale na razie z wczorajszych przekazów widać, że jak zmiana ma być dobra, to taka ma być. A że nie wszyscy ją tak postrzegają, to przecież wiadomo, że liberałom, lewakom, czyli neo-komunistom nie należy się nawet uwaga, bo “cała Polska z nich się śmieje”.

I to by było na tyle [Stanisławski].

Wykop Skomentuj49
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka