159 obserwujących
4492 notki
4634k odsłony
1499 odsłon

Konfrontacje

Wykop Skomentuj89

Ukradli bank, ale Janda wzięła szczepionkę o tydzień za wcześnie. Co jest prostsze do opisania? To oczywiste. Tak więc od dwóch dni trwa chór potępiający zbyt wcześnie zaszczepioną aktorkę [Roman Giertych].

Tutaj widać nie tylko okazję do przykrycia przejęcia banku. Bardziej powinno chodzić o ograniczenie porównania nas z tym wstrętnym Izraelem. Ma on wprawdzie mniej licznych mieszkańców, więcej dostaje szczepionek, ale znacznie więcej ludzi szczepi. My zaś jesteśmy w tym względzie poniżej średniej światowej, mimo że tylko Polska doświadczyła dobrej zmiany. Przy naszym tempie za dziesięć lat nie osiągniemy założonego wyszczepienia.

Przymusowo też restrukturyzują bank, który miał liczne zobowiązania wobec osób, poszkodowanych w aferze GetBack-u. Nowy jednak, państwowy właściciel nie przejął zobowiązań pozyskanej jednostki. Jak dobra zmiana, to dla jedynie słusznych? Nie dla pokrzywdzonych? 

Ujawniła się znowu twarz populizmu. Jest w gębie mocny. Kiedy się trzeba wykazać działaniem, wychodzi sukces na miarę zdobycia warszawskiego Centrum Eksperckiego Kontrwywiadu NATO.

Teraz się powinny formować jakieś komisje. Na wzór badających niesłyszalne wybuchy, pył helowy, czy inną broń elektromagnetyczną, uniemożliwiającą skuteczność jedynie słusznym specom.

A ci wstrętni Żydzi jednak potrafią? Mimo ustawicznego spiskowania z cyklistami i w ogóle jedynie niesłusznego postępowania?


Wykop Skomentuj89
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka