158 obserwujących
4574 notki
4714k odsłon
  306   0

Rady

Mamy u nas kraj rad. Tak mniej więcej Łukasz Warzecha w programie Małgorzaty Łaszcz skomentował powstanie przy Mateuszu Morawieckim zespołu dobrozmiennych mędrców.

Bryluje w nim Krzysztof Tchórzewski, który niedawno przekonywał, że energia drożeje, ale jest tańsza. O Marku Suskim i właściwej mu erudycji trudno już mówić.

Część owych speców optuje za oponentami premiera. Zostali wedle wielu powołani do jego rady, aby się przekonali, że można go jednak popierać. Czy docenią tę intencję? Trudno powiedzieć.

Prezydent na nartach nawet chwali Daniela Obajtka za obecne sukcesy Orlenu. Przeciwnicy wytykają panu wszystko mogę, że piętnastokrotnie powiększył dług swojej firmy. Aliści dzięki temu nakupił też gazet i tak daje przykład dobrozmiennej efektywności.

Impreza narciarska, w której uczestniczył prezydent również jest obśmiewana. Podpisywał tam narty i uczestniczył w modłach o bezpieczeństwo uczestników. Roman Giertych pisze, że PAD szusując na stoku charytatywnie zbiera na fundację, która wsparła remont dworku Obajtka. Brawo! To zbożne dzieło zadaje kłam mówiącym podle, że nic nie robi.

Prezydencki zaś minister tłumaczył, że nagrane słowa niegdysiejszego burmistrza Pcimia to raczej były porady biznesowe, a nie prowadzenie działalności gospodarczej.

Górale, którzy przy okazji rzeczonej imprezy chcieli prezydentowi wręczyć ciupagi hańby, skarżąc się na covidowe blokady, zostali najpierw usunięci na parking a potem zignorowani przez pracownika kancelarii, na którego czekali w pobliżu samochodów SOP-u.

Mamy więc nierząd, aliści pozorny niczym panadanielowe zdrożności. Wszak wizerunek Polski jest budowany niezmiennie i konsekwentnie.


Lubię to! Skomentuj17 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka