3 obserwujących
359 notek
262k odsłony
  242   0

Skąd my to znamy? Trump nie weźmie udziału w inauguracji Bidena...

Urzędujący prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump oznajmił w piątek na Twitterze, że nie weźmie udziału w inauguracji swojego następcy, prezydenta elekta Joego Bidena, która ma się odbyć 20 stycznia.

Associated Press pisze, że Trump nie poinformował, jak zamierza spędzić ostatnie godziny swojej prezydentury. Powołując się na źródła, Reuters podaje, że w Białym Domu omawiany jest plan wyjazdu odchodzącego prezydenta z Waszyngtonu przed 20 stycznia oraz że oczekuje się, że uda się on do swego kurortu na Florydzie.

Skąd my to znamy?

Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski nie weźmie udziału w czwartkowej uroczystości zaprzysiężenia prezydenta Andrzeja Dudy. O powodach swojej decyzji mówił w Polsat News w programie "Gość Wydarzeń".

- Po pierwsze nie jestem członkiem Zgromadzenia Narodowego. Nie ma mnie po prostu w Warszawie dlatego, że obiecałem dzieciom, że się nimi zajmę, po chyba 18 weekendach pracy bez przerwy - powiedział Trzaskowski w rozmowie z Bogdanem Rymanowskim. Dodał, że to nie jest "bojkot". - Uważam, że nie ma co bojkotować tego Zgromadzenia Narodowego – dodał.

Jak dla mnie - coś pięknego...

Źródło:

https://wiadomosci.onet.pl/swiat/trump-nie-wezmie-udzialu-w-inauguracji-bidena/pvn9nw7

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2020-08-05/trzaskowskiego-nie-bedzie-na-zaprzysiezeniu-dudy-obiecalem-dzieciom-ze-sie-nimi-zajme/Lubię to! Skomentuj8 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka