Myśli z pierwszego tłoczenia
Muzeum Tortur Intelektualnych -- Ekspozytura na S24
56 obserwujących
1022 notki
842k odsłony
763 odsłony

Coś być musi, do cholery, za zakrętem!

Wykop Skomentuj20

*Tytuł pochodzi z piosenki towarzyszącej serialowi telewizyjnemu "Zmiennicy". Słowa napisał Jacek Janczarski, muzykę skomponował Przemysław Gintrowski.


Senat w końcu zatankował, Sejm uruchomił rozrusznik. Politycy już dawno olali rozsądek i postanowili nie zapinać pasów. W drogę! Przed nami wybory czyli pokonanie zakrętu - jednego lub dwóch. Mniej więcej wiadomo, ile czasu nam pozostało do momentu "wejścia w pierwszy zakręt" ale nadal nie wiadomo, jaki jest jego profil - chyba nikt nie wie, jak ostry to będzie zakręt.
A prędkość zaczyna wzrastać tak, jakby nikt nie panował nad - proszę wybaczyć - pedałem odpowiedzialnym za emocje.

Coś, co już dawno wydawało się rozstrzygnięte dzisiaj zyskuje na niepewności. Jeszcze niedawno stawiano pytanie: czy w ogóle będzie potrzebna druga tura (drugi zakręt)? Dzisiaj niektórzy wieszczą, że jazda będzie ekstremalna a PAD przegra w II turze z dowolnym kandydatem, który się do drugiego etapu przedostanie.

Ja nie wiem jak to się skończy. Wiem jedynie jakie mam nadzieje i jak zagłosuję. Ale to zbyt mało ...

Nie wiem, czy dojdzie do katastrofy czy przejedziemy przez ten zakręt w miarę płynnie, co najwyżej z delikatnymi zgrzytami w silniku. Nie mam najmniejszego pojęcia i nie zamierzam się doktoryzować pod hasłem "co będzie, jeżeli ...". Nie zamierzam też już podpowiadać politykom PIS, bowiem ci nieustannie dowodzą, że są najmądrzejsi na świecie. No dobrze: Wasz (polityków) cyrk - Wasze emocje. Zobaczymy, jak Wam pójdzie. Ale dzisiaj, po raz kolejny napiszę, że jeżeli PAD nie wygra tych wyborów to będzie to WYŁĄCZNIE Wasza wina (zasługa).


Pamiętajcie szanowni politycy PIS o tytule: coś być musi, do cholery, za zakrętem. Wyłącznie od Was zależy co tam będzie ...


Wykop Skomentuj20
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka