7 obserwujących
363 notki
336k odsłon
  752   0

Putin się przeraził

Zmiana na szczytach władzy w USA i związany z tym skokowy wzrost znaczenia naszego kraju na arenie międzynarodowej sprawiły, że na Kremlu zapanowała psychoza strachu. Władimir Putin zrozumiał, że z Polską nie ma żartów, a jego koniec jest nie tylko nieodwołalny, ale także i nieodwracalny.

Gehenna Putina rozpoczęła się wraz z powołaniem specjalnej podkomisji w KBWLLP. W miarę odkrywania kolejnych nieznanych bądź ukrywanych faktów, doktor Berczyński i spółka są coraz bliżej prawdy ukazującej prawdziwą prawdę. Wszystkie tropy od początku prowadziły do Moskwy, a osobisty nadzór szefa MON nie pozwoli na zboczenie z obranego kursu. Putin przeraził się po raz pierwszy, bo wie, że Macierewicz nie odpuści.

Atmosfera strachu przybrała na sile po decyzji ministra Ziobry o dokonaniu ekshumacji ciał ofiar poległych pod Smoleńskiem. Putin przeraził się po raz drugi, bo wie, że sekcje zwłok ujawnią dowody wskazujące prawdziwego sprawcę tej straszliwej zbrodni.

Gwoździem do trumny Putina jest Donald Trump, wielki przyjaciel Polski i Polaków.  Prezydent USA nie tylko obiecał, ale wręcz zobowiązał się do udzielenia pomocy w wyjaśnieniu zamachu smoleńskiego. Wszyscy słyszeliśmy te zapewniania w trakcie kampanii wyborczej. Putin przeraził się po raz trzeci, bo wie, że Trump nie rzuca słów na wiatr i podejmie stosowne działania.

Przerażony Putin to dla nas znakomita okazja do ostatecznego rozwiązania kwestii smoleńskiej. Tak znakomita, że nawet znany z powściągliwości minister Macierewicz pozwolił sobie na wygłoszenie proroczego komunikatu: „rok 2017 z pewnością przyniesie rozwikłanie tej straszliwej tajemnicy”

http://www.radiomaryja.pl/informacje/polska-informacje/szef-mon-2017-przyniesie-rozwiazanie-tajemnicy-smolenskiej/

Lubię to! Skomentuj11 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka