Pinopa Pinopa
331
BLOG

Niewiedza w fizyce

Pinopa Pinopa Nauka Obserwuj temat Obserwuj notkę 12

O niewiedzy w fizyce można przeczytać w artykule na http://pinopa.narod.ru/Niewiedza_w_fizyce.pdf . Opisana tam tematyka była wcześniej przedstawiona na portalu blogowym www.salon24.pl. Zatem Goście portalu mogą tę tematykę zgłębiać tutaj, na miejscu. Poniżej są przedstawione poszczególne rozdziały oraz ich położenie na "blogu pinopy" na portalu salon24. 

___________________________________

Niewiedza w fizyce

Wstęp

Przedstawione poniżej tematy do tej pory w naukach przyrodniczych nie istniały. Są one przez uczonych z naukowych instytucji pomijane - niektóre z nich są przez nich pomijane świadomie, a inne nie mieszczą się w ich świadomości. Przedstawiono je tutaj po to, aby nauki przyrodnicze mogły przezwyciężyć ograniczenia, które pojawiły się w XX wieku.


Ciemnota (nieoświeconość) fizyków 1 (https://www.salon24.pl/u/swobodna-energia/1201677)

(Dotyczy bajkowej twórczości Einsteina, w której nic nie może poruszać się z większą prędkością od prędkości światła c.)

Ciemnota (nieoświeconość) fizyków 2 (https://www.salon24.pl/u/swobodna-energia/1202703)

(Dotyczy błędnej przyczyny wzrostu masy ciała, gdy to ciało porusza się z coraz większą prędkością. Pozorny wzrost masy jest wynikiem przejawiania się prawa znikomego działania.)

Ciemnota (nieoświeconość) fizyków 3(https://www.salon24.pl/u/swobodna-energia/1203825)

(Dotyczy wzrostu masy w wyniku oddziaływania magnetycznego i zmniejszenie masy po usunięciu oddziaływania magnetycznego. Zmiana masy wskutek zgniatania, uderzenia. Badanie oddziaływania eteru w laboratorium i stwierdzanie tożsamości eteru i ciemnej materii badanej przez astronomów.)

Ciemnota (nieoświeconość) fizyków 4 (https://www.salon24.pl/u/swobodna-energia/1205721)

(Dotyczy odmiennej siły przyciągania i odpychania się od siebie (z udziałem odpowiednich biegunów) dwóch magnesów.)

Ciemnota (nieoświeconość) fizyków 5 (https://www.salon24.pl/u/swobodna-energia/1207685)

(Dotyczy zasady dynamiki samoczynnego ruchu.)

Ciemnota (nieoświeconość) fizyków 6 (https://www.salon24.pl/u/swobodna-energia/1214639)

(Dotyczy udziału neutrina w przemianach protonu i neutronu.)

Ciemnota (nieoświeconość) fizyków 7 (https://www.salon24.pl/u/swobodna-energia/1217115)

(Dotyczy przyczyn przyciągania i odpychania.)

Ciemnota (nieoświeconość) fizyków 8 (https://www.salon24.pl/u/swobodna-energia/1218264)

(Dotyczy głupiej formuły E=m*c^2.)


Zakończenie

Włączenie do nauki o przyrodzie przedstawionych tutaj nowych fizycznych praw będzie prawdopodobnie należało do przyszłych pokoleń fizyków. Dla dzisiejszych decydentów w tej dziedzinie zmiany, jakie musiałyby być wprowadzone do nauki są zbyt radykalne. Oni nie mogą zrezygnować z tego, czego ich nauczono i dzięki czemu piastują swoje wysokie naukowe stanowiska. Ale kto to wie, może ktoś z nich zechce wyłamać się z tej "zmowy milczenia". Może ktoś z nich przyczyni się dla nauki, podobnie jak Kopernik. Może wstrzyma krążące w nauce niedorzeczności, jak ta w postaci E=m*c^2, i przyczyni się do rozpowszechniania w nauce prawdziwej logiki. Być może zrozumie on, że podstawą prawdziwej logiki są fakty doświadczalne, a nie absurdalne aksjomaty.

Pinopa
O mnie Pinopa

Jestem wszystkim, wszędzie i zawsze. I wy wszyscy - także, tylko jeszcze o tym nie wiecie. Odkryjcie to na http://pinopa.narod.ru/Polska.html. Przekazuję prośbę od Łukasza - lukasz@lukasz.sos.pl : Bardzo proszę o jeden procent, Was nic nie kosztuje poza wypełnieniem dwóch pól w zeznaniach PIT, a mi ratuje życie. Proszę przekażcie ulotki swoim znajomym. Darowizny: FUNDACJA AVALON - Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001 BNP PARIBAS Fortis Bank Polska S.A. Bardzo ważny jest dopisek: SOSNA,711 (1%) Podatek: KRS: 0000270809 Bardzo ważny jest dopisek: SOSNA,711 PS. Jeżeli znacie firmę, która jest gotowa umieścić mój baner na swojej stronie z przekazaniem 1%, również proszę o kontakt. BARDZO DZIĘKUJĘ http://lukasz.sos.pl

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Technologie