92 obserwujących
472 notki
1212k odsłon
  1291   0

Reduta składa do prokuratury doniesienie o popełnieniu przestępstwa przez Grossa

Reduta składa do prokuratury doniesienie o popełnieniu przestępstwa przez J.T. Grossa

Jan Tomasz Gross znowu dopuścił się zniesławienia Polski i Polaków, tym razem na łamach Die Welt oraz portalu Project Syndicate. Sprawa jest znana - 13.09.2015 J.T. Gross po raz kolejny używając kłamliwej retoryki znieważył Naród Polski, mówiąc m.in. że Polacy zabili więcej Żydów niż Niemców. Jest to oczywiste kłamstwo, mające na celu przedstawić Polaków w negatywnym świetle. Celu tych oszczerstw możemy się domyślać - w momencie trudnych negocjacji w sprawie tzw. "kryzysu migracyjnego" przedstawienie Polaków jako ksenofobów i antysemitów i utrwalanie tego negatywnego wizerunku może mieć na celu osłabienie polskiej pozycji negocjacyjnej w stosunku do Niemiec, żądających przymusowych kwot imigrantów do przyjęcia.

W związku z tymi oszczerstwami Reduta Dobrego Imienia - Polska Liga przeciw Zniesławieniom jutro, o godzinie 10 złoży w Prokuraturze Rejonowej Warszawa-Śródmieście doniesienienie o popełnieniu przestępstwa przez Jana Tomasza Grossa polegającego na przypisaniu  ogółowi Polaków zbrodni ludobójstwa, to jest popełnienia czynu z art. 133 KK.

Zapraszamy wszystkich sympatyków Reduty i media w dniu 17.09.2015 o godzinie 10:00 przed Prokuraturę Warszawa- Śródmieście, ul. Krucza 38/42 na krótką konferencję prasową, po której zostanie złożone doniesienie do prokuratury.

Maciej Świrski

Prezes Zarządu Reduty Dobreg Imienia

maciej.swirski@reduta-dobrego-imienia.pl

tel. 502733189

Lubię to! Skomentuj36 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale