0 obserwujących
237 notek
96k odsłon
827 odsłon

Gazeta Wyborcza to pasożyt państwowych urzędów i firm

Wykop Skomentuj10

I znów pomimo kryzysu polskie urzędy, koleje i media wydadzą 2.0-2.5zł na Gazetę Wyborczą, co daje ok.10-15 zł/tyg., 40-60zł/mies., 480-720zł/rok ! Jak widać od dwudziestu lat ta kłamliwa gazeta codzienna pasożytując na państwowych urzędach i firmach, zarobiła w każdym ok.10 tys., co w skali kraju daje kwoty kosmiczne za które można by wyżywić wiele głodujących dzieci, a tymczasem wyhodowano w ten sposób grono pożytecznych idiotów, które nie potrafi rozeznać się w polityce i głosuje na genetycznych kłamców podpowiadanych im przez redaktorów tejże gazety. Bez państwowych pieniędzy Gazeta Wyborcza, by upadła i tego się boją na Czerskiej najbardziej. W ich interesie jest aby wybierać do rządzenia swoich czytelników.

Tymczasem pierwszą decyzją jaką w państwowych urzędach powinno się wykonać po przejęciu władzy to odgórnie zakazać kupowania tego prywatnego produktu propagandy. Problem Agory zostałby szybko rozwiązany. Podobną dyrektywę należałoby wprowadzić na kolei i w metrze dotyczacą Agorowych elektronicznych informatorów. Powinni stamtąd uciec jak TVN24 z rozpadających się peronów Centralnego w Warszawie.

Państwowe urzędy i spółki skarbu państwa powinny mieć również nakazane aby swoje rachunki lokowały w bankach należących do skarbu państwa, bo w tej chwili urzędy, elektrownie, przedsiębiorstwa panstwowe, cały sektor państwowy wspomaga prywatne, zachodnie banki na czym te zarabiają, a te sprawy powinny być odgórnie uregulowane z korzyścią dla Polskich podatników. Tym powinni się zajmować posłowie Sejmu RP, bo tu uciekają do prywatnych właścicieli ogromne środki z budżetów państwowych i publicznych. Nie może być tak, że jak kolejna ekipa dochodzi do władzy to zaraz zmienia rachunki bankowe największych firm państwowych i urzedów na banki znajomych jak to miało miejsce w wypadku PO. Większość powędrowała do Pekao SA zarządzanego przez Jana Krzysztofa Bieleckiego...

Wykop Skomentuj10
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale