Kogo ma bronic i komu wskazywac swój typ wyborczy Mariusz Kamiński - człowiek, który wie więcej. Czy Jankemu, Michalskiemu, Leskiemu oraz "wykształciuszkom głosującym na PO" jak ich określa Kinga Dunin?...
Nie im, bo oni już wiedzą i uważają nawet, że wiedzą więcej o oszustach od Kamińskiego. Przekaz Kamińskiego i CBA jest skierowany do zwykłych Polaków, którzy rozumieją bardzo prosto czyny takie jak Doktora G. czy Beaty S. Dla nich nie ma znaczenia ględzenie dziennikarzy i socjologów Dziennika, Wyborczej, Rzepy czy TVN-u. Dla nich jest jasne, że to łapówkarze i przeciw łapówkarzom oddadzą swoje głosy wierząc bardziej w uczciwośc CBA i PiSu niż wszystkich partii oraz dziennikarzy razem wziętych. Medialna propaganda mówiąca o uwodzeniu niewinnej posłanki ma w oczach zwykłych ludzi wzbudzic wstręt do CBA i Kamińskiego oraz PiSu lecz trafia na ścianę od której się odbija. Jak silna to ściana pokażą niedzielne wybory. Znów okaże się, że agitujący już jawnie za PO dziennikarze GW, Dziennika czy Newsweeka, nie mówiąc o TVN-ach będą zadziwieni na co ten ciemny wg.nich naród zagłosował.
Tylko po przegranych przez PO wyborach zorganizujcie jakieś kursy doszkalające w znajomości zjawisk społecznych oraz psychoterapie mające na celu zmniejszenie poczucia, że jesteście elitą. Nie jesteście nikim więcej niż zwykłymi Polakami. W dodatku macie bardziej pokręcone w głowie i zbyt wiele podświadomej pychy.
I najważniejsze każdy z was ma tylko 1 ( słownie jeden!!! ) głos i dlatego przegracie z większością chcącą zmian. Bardzo jestem ciekaw waszych min w niedzielny wieczór i zachowań potem. Będzie to ciekawsze i bardziej interesujące niż jakikolwiek film czy książka. Będzie to kawał życia, którego nie pojmujecie...



Komentarze
Pokaż komentarze