Dzisiaj wyczytałem informację, że HGW planuje wyrzucic poza miasto Stadion Narodowy. Do Łomianek czy gdzieś indziej. Bo tereny w centrum pod stadionem X - lecia są duzo warte i szkoda byłoby je marnowac na stadion. Seweryn Blumsztajn jest oburzony i pisze o tym w Wyborczej, że jest to idiotyczna koncepcja.
Ja natomiast dostrzegam w działaniach pani "Prezydent" ciągłośc myślenia podyktowanego jej przez ITI. Walter z Wejchertem pomogli PO wygrac wybory, a teraz żądają od niej jeszcze więcej w zamian za dozgonne poparcie. Nie wystarczy im, że Warszawiacy tak chętnie glosujacy na Platformę zostaną ograbieni z 360 mln na stadion Legiii, wiec chcą jeszcze więcej. Chcą - tak przypuszczam - wyrzucic Narodowy poza Warszawę i powiększyc swój stadion ITI-Legii do 55 tysięcy tak, by mozna było na Łazienkowskiej zagrac mecz inauguracyjny Mistrzostw Europy 2012. Wyrzucenie to spowoduje prawdopodobieństwo niewybudowania Narodowego w ogóle! Wówczas "mądre głowy PO" czyli Schetyna i HGW zdecydują, że aby ratowac EURO trzeba powiększyc Legię i będzie ok.
Ciekaw jestem czy podobnie myslicie?...galopujący - obrońco interesów ITI do dzieła!



Komentarze
Pokaż komentarze (11)