Dobrze, że mamy salon24. Jest on synonimem wolności i antidotum na coraz bardziej sprzedajne, polskie media. To co wypisują na onecie czy gazecie, to co mówią w tok fm czy tvn, to jest jedno wielkie korporacyjne kurestwo, któremu oddano prawdziwy rząd w Polsce. Za pomocą marionetek z PO/PSL realizują te media program odsuwania opozycji i atakowania jej najwyrazistszych liderów (Ziobrę straszą więzieniem), a jednocześnie prowadzą korporacyjne interesy służące swoim bossom i ich klientom. J&S ma tyle kasy, że stać ich na kupienie z rosyjskim gestem, wielu "polaczków", a nie tylko ministrow i posłów w typie Wirtualnego Pawlaka. Dzieki Bogu, kataryna nie załamała się faktem, że jej dociekliwość i pytania trafiają na milczenie wymiaru sprawiedliwości i niby-dziennikarzy śledczych wielkich gazet. My odczytujemy katarynowe pytania i na nie reagujemy. Stają się one inspirujace. Strach korporacyjnych mediów przed zadawaniem niewygodnych dla szmalownych klientów pytań jest coraz wiekszy, a poza tym zniewoleni dziennikarze chcą wymusić na innych podobne zniewolenie swoimi tekstami. Stąd Czuchnowski, Żakowski, Kublikowa czy "ajtiajowskie" miernoty działają jak działają. Chcą sprowadzić wszystkich na dno gdzie ich chore dusze mogą się czuć wyższe. Nie wiedzą, że tylko słowo prawdy o świecie i o sobie może ich wyrwać z tego zaklamanego świata. Wtedy ich docenimy, a nie za to, że grają w drużynie Michnika czy Wejcherta, Krauzego czy Kulczyka...
190
BLOG



Komentarze
Pokaż komentarze (7)