Blog
Trywialnie nie umiem.
Harley Porter
Harley Porter Szufladowcem. Najczęściej piszę i rysuję do szuflady.
13 obserwujących 285 notek 342199 odsłon
Harley Porter, 13 sierpnia 2017 r.

CNN zbiera żniwo!

1814 82 0 A A A

Miesiące mowy nienawiści, odsądzania rządzącego prezydenta od czci i wiary, a wreszcie podważanie wyników wyborów, czyli kubek w kubek to, co dzieje się obecnie w Polsce, przyniosło w Stanach Zjednoczonych Ameryki żniwo. Sfrustrowany do granic paranoi dwudziestoletni prawicowiec wjechał w  miejscowości Charlottesville w  tłum lewaków zabijając jedną osobę i raniąc dziesiątki innych.

Naginana do granic możliwości przez lewackie media gałąź społecznej cierpliwości oddała śmiertelnie - nagromadzoną złą energię, zaś moralnymi sprawcami owej tragedii są CNN, NBC, ABC, New York Times czy Washington Post czyli media lewacko liberalne głoszące niszczącą współczesny świat libertyńska patologie w której prawo do skrobanki ważniejsze jest od prawa do życia nienarodzonego dziecka zaś liberalna atrofia ma taką samą wartość jak patriotyzm i religia.

Żeby nie było wątpliwości, diabelska robota powyższych mediów równie dobrze może nakręcić spiralę lewackiej nienawiści do Donalda Trumpa i uderzyć w jego zwolenników, a to, że pierwsi zaatakowali prawicowcy wynika, jak sadze, z poczucia bezradności wobec lewackiego walca nienawiści.

"Brawo" CNN, róbcie tak dalej, a doczekacie się swojej własnej wersji polskiego Cyby multiplikowanej rzecz jasna do rozmiarów amerykańskiej gigantomanii. Po prostu brak słów aby opisać waszą poglądowa degenerację oraz fejkniusową  kłamliwą retorykę doprowadzającą ludzi do takich czynów!

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Gniewny i staram się być sprawiedliwym.

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • A kim pan jest aby wiedzieć czego potrzeba Polsce? Właśnie patriotyzmu, a w tym patriotyzmu...
  • myslewiecjestem "Ograniczenie państwa w gospodarce" to slogan wymyślony przez ultraliberałów...
  • W rolę karzełka nikt nas tak dobrze nie wprowadził jak her Tusk. Za dożywotni wikt i...

Tematy w dziale Polityka