Blog
Trywialnie nie umiem.
Harley Porter
Harley Porter Szufladowcem. Najczęściej piszę i rysuję do szuflady.
16 obserwujących 316 notek 384603 odsłony
Harley Porter, 13 sierpnia 2017 r.

CNN zbiera żniwo!

1820 82 0 A A A

Miesiące mowy nienawiści, odsądzania rządzącego prezydenta od czci i wiary, a wreszcie podważanie wyników wyborów, czyli kubek w kubek to, co dzieje się obecnie w Polsce, przyniosło w Stanach Zjednoczonych Ameryki żniwo. Sfrustrowany do granic paranoi dwudziestoletni prawicowiec wjechał w  miejscowości Charlottesville w  tłum lewaków zabijając jedną osobę i raniąc dziesiątki innych.

Naginana do granic możliwości przez lewackie media gałąź społecznej cierpliwości oddała śmiertelnie - nagromadzoną złą energię, zaś moralnymi sprawcami owej tragedii są CNN, NBC, ABC, New York Times czy Washington Post czyli media lewacko liberalne głoszące niszczącą współczesny świat libertyńska patologie w której prawo do skrobanki ważniejsze jest od prawa do życia nienarodzonego dziecka zaś liberalna atrofia ma taką samą wartość jak patriotyzm i religia.

Żeby nie było wątpliwości, diabelska robota powyższych mediów równie dobrze może nakręcić spiralę lewackiej nienawiści do Donalda Trumpa i uderzyć w jego zwolenników, a to, że pierwsi zaatakowali prawicowcy wynika, jak sadze, z poczucia bezradności wobec lewackiego walca nienawiści.

"Brawo" CNN, róbcie tak dalej, a doczekacie się swojej własnej wersji polskiego Cyby multiplikowanej rzecz jasna do rozmiarów amerykańskiej gigantomanii. Po prostu brak słów aby opisać waszą poglądowa degenerację oraz fejkniusową  kłamliwą retorykę doprowadzającą ludzi do takich czynów!

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Gniewny i staram się być sprawiedliwym.

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Nawalony jak Messerschmitt - to już passe.  Nawalony jak Junkers - to ostatni krzyk mody. W...
  • @deda Owi wesołkowie z pewnością nie rozweselali ani Burbona ani Plantageneta ani Jagiellona...
  • @Kazimierz Goluch Ojciec i dyrektor? Pat i Pataszon, Flip i Flap, Godzilla i Hedora forów...

Tematy w dziale Polityka