51 obserwujących
1531 notek
851k odsłon
260 odsłon

No sorry albo chce się żyć z turystów albo nie. Innego wyjścia nie ma.

Wykop Skomentuj1

Dziś der Onet.pl zaniepokoił się dobrostanem mieszkańców Sopotu. Miasta jak najbardziej turystycznego i w znacznej mierze żyjącego z turystów.

https://kobieta.onet.pl/mieszkancy-narzekaja-w-sopocie-wzrasta-poziom-chamstwa-turystow/ng5xzsr

No ok. Moim zdaniem to artykuł napisany na zasadzie, że rzekomy list napisał ktoś na dolnym piętrze redakcji a opisał go ktoś na wyższym piętrze ich redakcji. Jednak żeby być tak durnym żeby zarzucać przepełnione pojemniki na śmieci? Jeśli miasto chce być miastem przyciągającym turystów to musi się liczyć z tym, że w sezonie będzie więcej ludzi i zabezpieczyć sprzątanie większej ilości śmieci. Co ludzie mają niby ze sobą zabierać śmieci do miejsca skąd przyjechali? Chce się mieszkać w Sopocie to trzeba liczyć się w tym, że ktoś będzie chciał się bawić dłużej niż u siebie na co dzień. Nie jestem zwolennikiem darcia japy po pijaku o 3-ciej w nocy. Sam tego nie robię. No jednak coś za coś.
Przyjedźcie do nas i kładźcie się spać jak przykładni mieszczanie z Sopotu o 20.00 a do tego jeszcze zostawcie nam swoje pieniądze - to raczej jakieś pomieszanie pojęć.
Do tego jako "dramat" opisane sytuacje na ścieżkach rowerowych. Zapewniam  jako mieszkaniec mało turystycznego miasta. Jako czynny bywalec ścieżek rowerowych widzę to za każdym razem jak jadę rowerem na DDR.
Albo dutki z turystów albo spokój. Zresztą 3 lata temu der onet.pl opisał Mielno jako prawie piekło w sezonie. Tak się zdarzyło, że byłem tam potem na wakacjach. Dwa dni po przeczytaniu tego na der onecie.pl. Niczego takiego nie zauważyłem.

Wykop Skomentuj1
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale