0 obserwujących
67 notek
23k odsłony
  504   0

Taki KOD - 50 tyś

No i jest naoczny dowód z jakim to niebywałym zaangażowaniem , umiłowaniem demokracji i prawdy mamy do czynienia. Proszę o to miasto w osobie jak mniemam egzekutywy PO ogłosiło skces niesłychany. 50 tyś wojowników o demokrację pod światłym przywódctwem  tuzów walki o wolną Polskę którzy przez ostatnie 25 lat  nie byli świadomi tego że kraj jest rozkradany w setkach afer których koszt to dziesiątki a może setki miliardów złotych. Przecież to nie oni rządzili, to Kaczyński rządził gdy niszczono i rozkradano przemysł, bandycko prywatyzowano tysiące firm z bankami na czele. To nie oni. To nie był Balcerowicz ze swoimi przybocznym Petru, to nie była Gronkiewicz- Waltz, Neuman, Święcicki już przecież z sekretarza PZPR  przemalowany w całości na wojownika o demokrację. Domalowało się biały paseczek na głowie i już jest biało-czerwony! Prawda że ślicznie wyszło.

Przecież my to demokracja a demokracja to my i wara tym wszystkim którzy jeszcze tego nie zrozumieli i myślą sobie że demokracja to rzady jakiś tam ludzi czy narodu.  Ci ludzie to my i tylko my a cała reszta z Prezydentem większością parlamentarną - morda w kubeł  słuchać i wykonywać co wam nakaże nasz Trybunał który sam sobie pisze prawo i osądza to prawo.  Dla lepszego efektu czasami sobie wydaje wyroki w/g których to prawo napisane przez przewodniczącego wraz z vice przewodniczacym i sławą prawniczą, sędzią Tuleją - jest niezgodne z konstytucją nota bene przez nas napisaną. Ale to oczywista wina dyktatora Kaczynskiego i  jego czlowieka Prezydenta .  Dlaczego - a no dlatego że tak mówimy my i jest nas 50 tysięcy czego  może nie widać na zdjęciach, filmach i na żywo na ulicy ale tak jest bo tak mówimy my, my. my ...Nie wierzycie to zapytajcie (dawnego neofaszystę w/g PO z 2005 r) Giertycha a także ks. Lemanskiego i niejakiego Hadacza zwolennika prawdy i nieodżałowanego prawdziwego bo naszego prezydenta Bronka K. Oni tu byli, krzyczeli razem z nami i o wszystkim zaświadczą. Wszystko pokażą kamery naszych telewizji z długimi teleobiektywami  plus komentarz naszych dziennikarzy i kto ośmieli się zaprzeczyć?

Cóż pozostało nam - tej reszcie która nie jest nimi i jest nas zaledwie kilkadziesiąt milonów ? Pozostal nam  marsz jutro 13 grudnia o 13 w rocznicę tych wydarzeń które te miliony dotknęły osobiście i w ich konsekwencji mamy dzisiaj takich to wlaśnie obronców demokracji i powołany wlaśnie w tamtym czasie Trybunał Konstytucyjny dla obrony czego i kogo?  Pamiętamy i jutro to zademonstrujemy .

DO  ZOBACZENIA  !!!

Lubię to! Skomentuj4 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale