15 obserwujących
225 notek
127k odsłon
  466   0

To nie są żarty !!!

… Materiał pisany kilka dni przed obchodami kolejnej (35 już) grudniowej rocznicy stanu wojennego`81 i zapowiadanymi na cały świat „kontr-maszerowankami” dawnego "styropianu", czyli dzisiejszej "totalnej opozycji" ramię w ramię z dawnymi TW, kłamcami, zdrajcami sprzedającymi za pieniądze kolegów, osobami gloryfikującymi stan wojenny, biorącymi może wtedy czynny udział w czynach niegodnych, może i w "cichych" morderstwach, strzelaniu do przypadkowych przechodniów, postaciami nierozliczonymi nigdy przez Sądy choćby z zabitych w Kopalni Wujek górników, marsze ramię w ramię i w obronie rzekomo dziś naruszanej demokracji z osobami może osobiście winnymi przelanych wtedy łez, emigracji, wyrzucania z pracy i innych krzywd wyrządzonych Narodowi, Polakom!!!

Czemu tzw "opozycja" wykorzystując całą EU, w mediach zaplecze serwilistów czyli "łże ałtorytety" (podlizujące się byłym sekretarzom ub-majstrom i tzw. nomenklaturze) przeinacza Historię przedstawiając np. odkrywajacą ich afery obecną ekipę rządzącą Polską (i obrażanego - podobnie jak 10 lat temu - Prezydenta RP) jako oprawców jest jasne. Opozycja musi siebie przedstawić w roli obrońców i patriotów. Czy Naród w tę cwaną metamorfozę uwierzy? Wątpię, ale... mieliśmy już lata 2006, 2007... jakże do dziś brzemienne w skutki!

Metody jakimi opozycja się posługuje są stare, "resortowe", dla Obywatela pamiętającego tamte lata powtórka "dziwna", lecz przejrzysta - strach przed Sądem, żal po "stołkach", kontaktach, wpływach, przywilejach. Dla starszych jednak - metody opozycji są zatrważające i podłe, zwłąszcza donosicielstwo i kłamstwo! Dla obiektywnego obserwatora wydarzeń a także dla samej Demokracji metody dopuszczające bunt przeciw obowiązującemu Prawu - z racji chociażby demagogicznych powodów wyprowadzania ludzi na ulice tylko dla swoich partykularnych, małych moralnie choć może milionowych lewych interesików, a przede wszystkim na skutek karkołomnej tezy przedstawiającej katów jako "ludzi honoru" a żadające sprawiedliwości ofiary jako oprawców - niedopuszczalne! Nie wolno wykorzystywać do prywaty emocji Narodu!

Dla Polaka i praktyka pamiętającego PRL i stan wojenny z własnych przeżyć a nie z socjotechnicznego przekazu polskojęzycznych i niepolskich przecież mediów - opisane wyżej działanie "totalnej opozycji" jest otwarcie wrogie, z pewnością szkodliwe dla Polski!!!

Ciekawym(choć prawie jasnym) jest – kto to (za czyje pieniądze?) „napędza”obecną „totalną opozycję”, czemu zamiast dyskusji w polskim Parlamencie dąży ona – wbrew interesowi Polski – do wyprowadzania dyskusji i Polaków na ulice polskich miast, nazywa stan wojenny `81 imprezą pełną kultury i wzywa (także resorty „siłowe”) do nieposłuszeństwa demokratycznie wybranym władzom…? Pucz kasty "resortowych"???

Niezrozumiałym jest -jeśli to pucz - kaganiec "demokracji", który nałożyła sobie obecna, rozsądna niby, legalna władza, która przyzwala na wywrotowe treści wystąpień opozycji.

Mamy bezczynnie czekać aż za chwilę "opozycja" poprosi Carycę(lub Europę lub Azję-Tuhajbejowicza) o interwencję? To już przerabialimy!

Nie chcemy takich "powtórek"!!! Szlachetność, dyrdymały, dypomację i dobre maniery można trenować z kimś kto te pojęcia zna, respektuje i wie co to Honor!

Powtarza się sytuacja z roku 2006 – MARSZE – jak na zdjęciu - ludzi zapisanych na zawsze w pamięci Polaków, a nie zawsze z dobrej strony.

Nie zapominajmy!!!  Jako „opozycja” przejęli wtedy władzę..........

Mieliśmy jako Naród od tamtego czasu mnóstwo tragicznych, śmiertelnych doświadczeń, mnóstwo kłamstwa i bezczelności, góry aferalnych śmieci w ostatnim dziesięcioleciu ukrytych pod dywanem milczenia i świadomych nad-tolerancji dla patologii… dopiero dziś odkrywamy to co dzisiejsza „totalna opozycja” robiła przez te ostatnie 10 lat… Może to właśnie to sprzątanie tak ją niepokoi?

... biedna opozycja... totalnie biedna... a stosowane metody nie dodają jej urody...

_________________________

… mnie naprawdę niewiele obchodzi

kto i kiedy po ulicy chodzi,

ale kto wychodzi na nią z brudnym celem

ten powinien dostać dłuuuugą celę,

gdzie spacerniak jest ze ścieżką zdrowia…

Dla mnie każdy taki może tam po… maszerować.

 

PS… zwłaszcza że dziś co raz to się widzi

że się „nowe” starego nie wstydzi…

 

______________________________________________ mkd ___ 09.XII.2016

OPOZYCJA TOTALNA

OPOZYCJA TOTALNA… zdjęcie pochodzi z portalu „wPolityce

http://wpolityce.pl/polityka/224746-tak-wyglada-hipokryzja-blekitny-marsz-propozycja-alternatywnego-parlamentu-i-wyjscie-na-ulice-przypominamy-jak-platforma-podpalala-polske-wideo

oraz wiersz pt „Mnie obchodzi”  na www.wierszemkd.com

 

Lubię to! Skomentuj18 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale