Blog
Teksty kanoniczne
Starosta Melsztyński
Starosta Melsztyński Renegat. Z bocznej linii.
79 obserwujących 1138 notek 1212933 odsłony
Starosta Melsztyński, 14 maja 2018 r.

Nie ma afery Gawłowskiego

600 44 0 A A A

Nie ma afery Gawłowskiego. Jest dużo większy problem - zatrudniania służb i dziennikarzy do szczucia z nagonką na wybrane ofiary przez władzę. Od Nisztora do Gmyza, przez Duklanowskiego, Marchewkę i Rachonia.

I następstwo tegoż - przenikanie służb do domen władzy politycznej - Piotra Woyciechowskiego do PWPW czy główny przykład - wmaszerowanie duetu Muszyński-Przyłębska do TK. I obrotowy Mario K, nie wiadomo czy wtyczka PiS w służbach czy wtyczka służb w PiS. 

Używanie służb i siłowników na ten sposób skończy się wyrwaniem się ich spod kontroli i w ostatnim stadium rozpadem funkcji państwa na skutek tajnych operacji i przejęciem przez nie władzy.

Gdy przyjdzie ten czas politycy będą wybierani z kosza na zniszczenie, niczym ślepe kocięta. Każdego z #dobrazmiana można zneutralizować, skompromitować, wdeptać w glebę - i nie będą w stanie się obronić, bo pozbawili się narzędzi kontrolnych, łańcucha z ostrą kolczatką, na którym służby muszą być trzymane.Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Patriotyzm jest ostatnim schronieniem szubrawców. Samuel Johnson

page counter

 

 

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @Lech -Losek- Mucha  "Przez idee rodziny rozumiemy rodzinę w rozumieniu chrześcijańskim"...
  • @Amstern  !
  • @Starosta Melsztyński  "Żyjemy w świecie, który postanowił zniszczyć państwa...

Tematy w dziale Polityka