Pan prof. Tomasz Nałęcz przyznał się właśnie w Trójce, że jak nie może spać to ogląda "Szkło kontaktowe". Gratuluję panu profesorowi gustu.
304
BLOG
Pan prof. Tomasz Nałęcz przyznał się właśnie w Trójce, że jak nie może spać to ogląda "Szkło kontaktowe". Gratuluję panu profesorowi gustu.
Komentarze
Pokaż komentarze (4)