Terry Asic Terry Asic
240
BLOG

Największy problem polskiej służby zdrowia

Terry Asic Terry Asic Polityka Obserwuj notkę 2

Czy dzieci z probówki (in vitro) to rzeczywiście nawiększy problem polskiej służby zdrowia?

Z jednej strony zabija się ludzi (aborcja, eutanazja) a z drugiej forsuje się kosztowne (i kontrowersyjne) metody "leczenia" niepłodności.

Na jednym i drugim można zarobić. To gigantyczny przemysł. Dlatego zainteresowani są tacy krzykliwi.

Cyniczni lekarze z przysięgą Hipokratesa nie mają nic wspólnego. Pamiętają o niej może przez 2 lata po studiach. Potem dla zdecydowanej większości liczy się tylko kasa.

 

W jakim świecie żyjemy!?!

Terry Asic
O mnie Terry Asic

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze (2)

Inne tematy w dziale Polityka