0 obserwujących
205 notek
23k odsłony
228 odsłon

Prezydenci Polski i USA Andrzej Duda i Donald J. Trump uwolnili Polskę z komunizmu !

foto Jakub Szymczyk KPRP
foto Jakub Szymczyk KPRP
Wykop Skomentuj10

Prezydenci Polski i USA Andrzej Duda i Donald J. Trump podpisali w Białym Domu w USA szereg umów handlowych i militarnych w tym utworzenie stałych baz wojskowych US Armii w Polsce !

Mówimy o kolejnych tysiącu żołnierzy US Armii, którzy będą przeniesieni z baz USA w Europie do Polski !

Prezydenci Polski i USA Andrzej Duda i Donald J. Trump podpisali też szereg umów w Gabinecie Owalnym White House, dotyczących bezpieczeństwa energetycznego w Polsce oraz zakupu najnowocześniejszego sprzętu wojskowego dla Wojska Polskiego w tym 32  samolotów F 35.

Prezydencji Polski i USA Andrzej Duda i Donald J. Trump podjęli decyzje o utworzeniu Dowództwa Dywizyjnego Wojsk US Armii w Polsce !

Prezydenci Polski i USA Andrzej Duda i Donald J. Trump podpisali przed chwilą umowę o budowie elektrowni atomowej w Polsce !!!

Prezydenci Polski i USA Andrzej Duda i Donald J. Trump podpisali przed chwilą umowę o współpracy i pomocy prawnej USA i RP !!!

Prezydent USA Donald J. Trump potwierdził przed chwilą zniesienie jeszcze w tym roku wiz dla Polaków do USA, ma to nastąpić za 90 dni  !!!

Prezydent USA Donald J. Trump przybędzie na zaproszenie Prezydenta Polski Andrzeja Dudy do Polski 1 września 2019 r. na obchody 80 rocznicy wybuchu II Wojny Światowej.

Dopiero dziś po 30 latach III RP marionetkowego ustroju postkomunistycznego Polska stała się w pełni wolnym krajem oraz niezależna militarnie, politycznie, energetycznie i ekonomicznie !

Dziękuje za to prekursorom tego nurtu wolnościowego w którym byłem od zawsze czyli śp Premierowi Janowi Olszewskiemu, który otworzył Polsce drogę do NATO wraz z śp Prezydentem Lechem Kaczyńskim i Premierem Jarosławem Kaczyńskim !


Tomasz Roman Bracka

Wykop Skomentuj10
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale