Blog
wróg ludu
Tomasz Sakiewicz
Tomasz Sakiewicz redaktor naczelny Gazety Polskiej i Gazety Polskiej Codziennie
287 obserwujących 613 notek 1505563 odsłony
Tomasz Sakiewicz, 27 sierpnia 2012 r.

Sakiewicz odpowiada Libickiemu

Tomasz Sakiewicz w odpowiedzi na insynuacje senatora Jana Filipa Libickiego zapewnia, że jeśli kłamstwa na jego temat będą nadal rozpowszechniane, skieruje sprawę do sądu.

- W związku z insynuacjami i zarzutami Jana Filipa Libickiego oświadczam: Nie jestem udziałowcem firmy Rejtan. Nigdy nie pobierałem stamtąd żadnych pieniędzy. Jeżeli kłamstwa na mój temat będą się powtarzać, skierujemy sprawę do sądu, a odszkodowanie z tego powodu przekażemy na badanie sprawy katastrofy smoleńskiej. Postaramy by odszkodowanie było możliwie najwyższe– mówi w rozmowie z portalem Niezależna.pl Tomasz Sakiewicz.

Jan Filip Libicki to były poseł Prawa i Sprawiedliwości, który najpierw przeszedł do PJN, aby następnie zasilić szeregi Platformy Obywatelskiej i stać się jednym z najbardziej antypisowskich członków partii Donalda Tuska. Poseł Libicki przeprowadził „śledztwo” i ustalił, że „raport Zespołu Parlamentarnego Antoniego Macierewicza wprowadziła do obrotu – w formie książkowej - prywatna spółka Rejtan, należąca do… Tomasza Sakiewicza i jego teścia Ryszarda”. Idąc za ciosem Jan Filip Libicki stwierdził, że zarówno Tomasz Sakiewicz jak i Antoni Macierewicz najprawdopodobniej... okradają polskich obywateli zainteresowanych pracami Zespołu Parlamentarnego.

Jan Filip Libicki kłamie o czym świadczą dokumenty. Jeśli będzie powtarzał nieprawdziwe informacje, sprawa trafi do sądu.

 

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

autor Bajek dla Marysi i Alicji, współautor książek Układ i Flaki z nietoperza oraz Partyzant wolnego słowa. www.gazetapolska.pl www.niezalezna.pl ur.31.12.1967. w latach osiemdziesiątych działał w ruchu Oazowym i Muminkowym opiekujacym się dziećmi z upośledzeniem umysłowym. Uczestnik organizacji opozycyjnych, w tym kosnpiracyjnych struktur w liceach na warszawskim Żoliborzu, Ruchu Katolickiej Młodzieży Niepodległościowej, NZS wydział psychologii. Współpracownik ukazujacych się w drugim obiegu "Słowa Niepodległego" i "Wiadomości Codziennych". W 1989 r. wspólzałozyciel ZChN. Wycofał się z polityki w 1991 i zajął dziennikarstwem. 1991-1992 dziennikarz "Nowego Świata", 1992 założyciel "Gazety Polskiej", następnie wieloletni szef działu ekonomicznego, a potem krajowego. Od 2005 r. redaktor naczelny. Prowadził wiele audycji w Polskim Radiu i TVP, w tym "Pod prasą, "Rozmowy Jedynki", "Trójka po trzeciej". Od 2011 red. nacz. Gazety Polskiej Codziennie, współzałożyciel Telewizji Republika.

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @MIKKER Wypisuje Pan kompletne bzdury. Żaden Solorz niczego nam w programie nie zarzuca. A...
  • @PYZOL Nie wiem do Kogo Pani zwracała się z pytaniem o problemy techniczne. Generalnie staramy...
  • @Ufka Niestety nie było nawet cienia szansy. Próby załatwienia spotkania przez osoby zaufane...

Tematy w dziale