Tomcio -Komentuje
Komentowanie salonu. Aby nie uleciało coś co było ważne u innych blogerów Zainteresowania nauka, socjologia(z uwzględnieniem Pani Karoliny Nowickiej), gospodarka
3 obserwujących
26 notek
4248 odsłon
  78   2

koronawirus -medialna pandemia

Jkk  można   być bezobjawowo chorym? Boli  mnie kręgosłup - mam objaw. Mam wysokie ciśnienie  - mam objaw. Cukier/glukoza skacze pod sufit  - mam objaw. Wirusy i bakterie są  wszędzie. JAk  wykrywając wirusa można mówić o chorobie?


Logicznie myślący

26 kwietnia 2021,

Wpis Pana Profesora Romana Zielińskiego z Facebooka:

Roman Zieliński - 23.03.2021 00:55

Kim są „bezobjawowo chorzy”?

Testują na potęgę. Dziennie ze 20 tys. „zakażonych”  .Bezobjawowo chorzy, to zdaniem rządzących, osoby z dodatnim wynikiem testu PCR. Dodajmy, wynikiem niewiarygodnym, bez objawów chorobowych.

O czym świadczy dodatni wynik testu PCR?

Na ten temat wypowiedziało się CDC: wynik pozytywny niekoniecznie musi świadczyć o obecności koronawirusa, a negatywny, o jego braku.Niewiarygodny wynik może być efektem wadliwego zaprojektowania reakcji PCR: nieodpowiednie profile temperaturowe, zbyt duża liczba cykli, błędnie zaprojektowane startery, ze zbyt małą liczbą zasad G+C i ich niską, zaledwie 80% komplementarnością do matrycy, zamiast 100%, zbyt duża ilość jonów magnezu, a także zanieczyszczenia próbki wymazu innymi kwasami nukleinowymi, itd.

Czemu więc służy to testowanie?

Nie leczeniu, bo nie ma objawów choroby. Służy zastraszaniu, pacyfikowaniu, utrzymywaniu „pandemii”. Testy PCR to „dowód” na koronawirusa, „dowód” na „pandemię”.

Czy tzw. bezobjawowo chorzy zarażają?

Na to pytanie odpowiadają badania Cao i inni, 2020. Oto ich opis:„W populacji Wuhan liczącej około 10 mln ludzi, 8 miesięcy po zakończeniu tzw. locdownu zidentyfikowano 300 osób asymptotycznych (bezobjawowych), u których stwierdzono pozytywny wynik testu PCR, ale które nigdy nie rozwinęły objawów. Blisko 1200 osób, które kontaktowały się z osobami asymptotycznymi, nigdy nie rozwinęło objawów ani nie stwierdzono u nich pozytywnego testu PCR. Dane te jednoznacznie pokazują, że osoby bezobjawowe nie przenoszą wirusa. Prawdopodobnie wirus ten zostaje szybko zniszczony przez układ immunologiczny i testy PCR wykrywają jedynie pozostałości materiału genetycznego wirusa. Potwierdza to niemożność hodowli wirusa w kulturze z wymazów pobranych od osób bezobjawowych (Cao i inni, 2020). Szacuje się, że nawet do 85% dodatnich wyników testu PCR na koronawirusa występuje u osób, które nigdy nie rozwiną choroby. Problem osób bezobjawowych jest pokłosiem stosowania błędnych testów PCR, które uważane są za jedyne potwierdzenie choroby. Jest to niezgodne z wcześniejszą praktyką, na przykład w odniesieniu do grypy, gdzie wymagano potwierdzenia zakażenia kilkoma innymi testami".

Jeśli nie zarażają, to dlaczego osobom z dodatnim testem PCR serwuje się areszty domowe?

Żeby wiedzieli, zarówno oni jak i ich sąsiedzi, że jest „pandemia".

Czy są więc bezobjawowo chorzy?

Odpowiedź jest pozytywna. Są bezobjawowo chorzy. To są nasi rządzący, nasi pracownicy (sic!), których wynajęliśmy na służbę dla nas, za nasze pieniądze.

Czy chcemy ich dalej utrzymywać i karmić ich brzuchy i niekończące się ich potrzeby?

Na to pytanie musi odpowiedzieć każdy z nas. To nasz obowiązek obywatelski i patriotyczny, obowiązek względem Ojczyzny i Naszych Rodzin.

Cao S, Gan Y, Wang C, Bachmann M, Wei S, Gong J, Huang Y, Wang T, Li L, Lu K I in. 2020. Post-lockdown SARS-CoV-2 nucleic acid screening in nearly ten million residents of Wuhan, China. Nat Commun 11:5917

Lubię to! Skomentuj4 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale