Tomcio -Komentuje
Komentowanie salonu. Aby nie uleciało coś co było ważne u innych blogerów Zainteresowania nauka, socjologia(z uwzględnieniem Pani Karoliny Nowickiej), gospodarka
3 obserwujących
26 notek
4248 odsłon
  78   1

Polski Rząd rządzi zjawiskiem migracji i przeciwstawia się rozrostowi Cowid

  ... a opozycja drepcze nogami aby , wszelkim sposobem przejąć władzę.

O co chodzi w polityce? Aby przejąć władzę wszystkimi sposobami również z włączeniem  Przewrotu Stanu. Skuteczny zwycięzca  Przewrotu Stanu, na przykład  Donald Tusk  nie jest sądzony. Takie rozwiązanie jest trochę niebezpieczne.  Dlatego Przewrotu Stanu dokonuje się w koalicji. Ta koalicja w Polsce jest przecież znana i jest to: (Donald Tusk) Platforma Obywatelska, Biedroń/Zandberg (czyli Lewica) , Hołownia 2050, PSL gremialnie; ale odejdzie z niego Kukiz, Nowe-Ugrupowanie -pojawi się-  Gowin i pomniejsi, Nietypowe Partie. One chcą dorżnięcia PiS i Polskiego Rządu. Postkomuniści ( Miller, Cimoszewicz, Czarzasty,,,, ) za opłacenie ich po stronie Przewrotu Stanu za pomocą stanowisk w Spółkach Skarbu Państwa, nie  mrugną okiem  na zamach. Nie takie przecież historie postkomuniści załatwiali ; Rosjanom , Niemcom , Amerykanom -gdyż sa to "prawdziwi Politycy". Konsekwencji za Zamach Stanu  nowa władza mieć  nie będzie.  Oni rządzą. Realnie.

A  gdzie tu prawo i słynna Konstytucja??? Wałęsa sam osobiście potwierdzi, że z Konstytucją wszystko  jest w najlepszym porządku. Prawo jest w porządku i demokracja jest w porządku, gdyż zmieceni zostaną stary Rząd i  jego stronnicy. Rozbiegną się wszyscy na cztery wiatry. Zwycięzców  sie nie sądzi, zwłaszcza jeżeli działają w koalicji.

ZAGRANICA.

Putin potwierdzi prawidłowe przejęcie władzy w Polsce. Wyrazi z tego powodu satysfakcję. Unia Europejska potwierdzi  w pełni demokratyczną procedurę  przejęcia władzy w Polsce. Wyrażona zostanie wola poparcia  nowego Rządu  w Polsce i gwarancja,  że spełnia ten rząd Tuska w Polsce pełne standardy Unii Europejskiej.

Zwycięskiego bloku po skutecznym Przewrocie Stanu  nikt nie osądzi. Trzeba wtedy tylko trzymać  realną władzę.  I społeczeństwo za twarz. A Niezgodnych stłamsić.


400 ofiar śmiertelnych dziennie z grupy chorujących na Cowid to dobra podstawa do Przewrotu/Zamachu Stanu.

Wschód i Zachód  poczeka , aż Kaczński/Morawiecki znikną z polityki tak polskiej, jak i każdej innej.

  także; ten- Tomasz

Lubię to! Skomentuj Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale