lendos lendos
41
BLOG

Tlusty wlorek dla blogersa.

lendos lendos Polityka Obserwuj notkę 0

Dzisiejszy dzien przyniosl wiele ciekawych wiadomosci.

Doczekalem sie wrescie potwierdzenia czegos, co od dawna podejrzewalem. A mianowicie ze rynek kapitalowy jest niemoralny. Dowiedzialem sie tego z ust p. Manuela Lorenza cytowanego przez "Suedeutsche Zeitung" a nastepnie portal Interia.pl. Powiedzial on co nastepuje:

"seks i hazard są wprawdzie obarczone wysokim ryzykiem, mogą jednak przynieść wysokie zyski. Nie ma na rynku kapitałowym żadnych ograniczeń z powodów etycznych".

Tak wiec po debiucie gieldowym burdelu nalezy sie pewnie spodziewac rychlej emisji akcji jakiejs kliniki aborcyjnej lub tez zakladu pogrzebowego planujacego poszerzyc swa dzialalnosc o humanitarne usmiercanie, na zyczenie stroskanej rodziny, "kochanych" lecz lekko zawadzajacych dziadka lub babci. Ciekawe co zostanie napisane w prospektach emisyjnych? Przewidywana ilosc zabitych dzieci w nastepnych 5 latach i prognoza dynamiki wzrostu ilosci pogrzebow "na zyczenie"?

Nastepna ciekawa wiadomosc to fakt opublikowania przez JKM listu otwartego do "PT Homosiow". Tak wiec jasno widac, ze nachalna akcja propagandowa srodowisk homoseksualnych przynosi nieprzewidziane dla organizatorow i pomyslodawcow efekty w postaci coraz szerszego niezadowolenia zdrowej wiekszosci spoleczenstwa. Mam nadzieje ze ostatecznie zostanie usuniety parasol ochronny homoseksualistow jakim niewatpliwie jest polityczna poprawnosc i wtedy, jak dawniej, dewianci zamkna sie w swoim malutkim, smierdzacym grajdolku i przestana obnosic sie ze swoja nienormalnoscia po ulicach naszych miast.

Ostatnie doniesienie dotyczylo zastrzelenia przez policjantow uzbrojonego mordercy. Gratulacje dla policji, modlitwa za dusze bandyty i jego ofiar.

 

 

lendos
O mnie lendos

Cenię sobie szczerych ludzi i prawdziwych przyjaciół. Lubię włoską kuchnię, szwajcarskie sery, polskie ogórki kiszone oraz czarny humor. Jestem miłośnikiem muzyki klasycznej, głosu Barbary Hendricks, oraz motocyklistą. Jestem wierzącym Chrześcijaninem wyznania rzymskokatolickiego a przy tym poszukującym sceptykiem. Zamieszkuję na stałe w Szwajcarii - mojej drugiej ojczyźnie z wyboru. Piszę (chwilowo do szuflady) mini powieści. Udzielam się społecznie. Czasem coś opublikuję w prasie polonijnej. 

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze

Inne tematy w dziale Polityka