Tradycyjna Europa
Pisanie prawdy.
13 obserwujących
54 notki
141k odsłon
  445   0

Istota Kulturowego Marksizmu; część II

Fałszerstwo języka

Język dzieli się na dwa rodzaje: język mówiony i język pisany; i właśnie język w postaci fałszywej formy przekazu może stać się bronią przeciwko rodowitym społeczeństwom. Po latach powtarzania bezsensownych fraz naród zaczyna traktować swój język ojczysty w taki sam sposób jak papuga, która w bezmyślny sposób powtarza wyoczone frazy. Jest to strategia polityczna polegająca na fałszowaniu języka w celu doprowadzenia narodu do psychicznego analfabetyzmu i do braku psychicznej piśmienności. Oto właśnie chodzi Żydom oraz ich Białym gojom, którzy zaprzedali swe dusze za szekle obkupione naszą krwią. Oni chcą abyśmy trwali na niskim poziomie edukacyjnym, abyśmy nie potrafili samodzielnie myśleć, abyśmy nie potrafili samodzielnie podejmować decyzji oraz abyśmy cenzurowali swoje wypowiedzi oraz swoje myśli pod kątem przydopodobania się anty-białemu, anty-chrześcijańskiemu reżimowi. Edukacja jest naszą bronią lecz prawdziwa edukacja, nie ta wymyślona przez Żydów.

Oto lista poprawnie politycznych frazesów mająca na celu przekonanie nas, że szary to „prawie biały” i że Arab to tylko „opalony Europejczyk”. Oto medialna kontrola umysłów:

terroryści na Bliskim Wschodzie – rebelianci,terroryści w Europie – uchodźcy,anty-biały, anty-chrześcijański rząd w Europie – rząd liberalny,pro-biały, pro-chrześcijański rząd w Europie – faszystowska dyktatura,prawicowy marsz – zamieszki,lewicowy marsz – marsz pokojowy,ktoś kto nie zgadza się z lewicą – rasista, faszysta, nazista,ktoś kto zgdadza się z lewicą – otwarty, nowoczesny, bez uprzedzeń,leniwy pasożyt – nieaktywny ekonomicznie, mający niedobory motywacyjne,murzyńskie kryminalne getto – dzielnica zaniedbana ekonomicznie,mąż, żona – partner,wesołych świąt – sezonowe życzenia,biały patriota – sabotażysta, rasista, agitator, kryminalista,zdrajca białych – liberał,nielegalny imigrant – nieudokumentowany obywatel,homoseksualiści – geje,promocja HIV, promocja AIDS, promocja chorób wenerycznych – parada równości,morderstwa nienarodzonych dzieci – aborcja,celowe rozbijanie rodziny, niszczenie mężczyzn – feminizm, prawa kobiet,rodzina patoligiczna – rodzina dysfunkcyjna,apartheid przeciwko białym – pozytywna dyskryminacja,walka o prawa białych – rasizm,kłamstwa – alternatywne fakty,racjonalny strach – fobia,szefowa – szef,mężczyzna, kobieta – osoba,operacja plastyczna – operacja kosmetyczna,

“Kiedy słowa tracą swoje znaczenie, ludzie tracą swoją wolność.”

Konfucjusz

wskaźnik przestępczości – aktywność uliczna,kryminalista – mający problem z odnalezieniem się w społeczeństwie,kryminalista którego ściga policja – osoba którą interesuje się policja,tłusty, gruby, opasły – duży, mający grube kości i zły metabolizm,oszust, nieuczciwy – zdezorientowany etycznie,złodziej – ma lepkie ręce,gwałciciel – dysfunkcyjny seksualnie,śmieciarz – inżynier sanitacyjny,sprzątaczka – konserwator powierzchni płaskich,szmata – kobieta wyzwolona,prostytutka – pracownik opieki seksualnej,półnaga kobieta ubrana jak dziwka – odważna kreacja,brzydka, paskudna – nieatrakcyjna wizualnie,alfons – przedstawiciel damskiego biznesu,kretyn – upośledzony umysłowo,biedny – marginalizowany ekonomicznie,wymiotowanie – nieplanowane oddanie pożywienia,murzyn – afroamerykanin,meksykanin – latynos,białe ludobójstwo - różnorodność,projekt wielkiej wymiany – multikulturalizm,islamizacja – ubogacenie kulturowe,przekleństwa – mocny język.

„Rewolucja nie będzie przeprowadzana za pomocą broni palnej, a raczej będzie następować stopniowo, z roku na rok, z pokolenia na pokolenie. Będziemy stopniowo infiltrować ich instytucje edukacyjne i ich urzędy polityczne, przekształcając je powoli w byty marksistowskie jako ruch w stronę uniwersalnego egaliterianizmu.”

Żyd Max Horkeheimer – jeden z członków Szkoły Frankfurckiej oraz czołowych pionierów kulturowego marskizmu

diversity1.jpg

Różnorodność nadchodzi – zaraz was wzbogacimy kulturowo!


Ludziom nie potrzeba krat aby zostali więźniami i nie potrzeba im łańcuchów i batów aby byli niewolnikami. Poprzez zależność finansową i ciągłe poczucie winy białe narody czują się jak przestraszone zwierzęta zagonione w ludobójczy róg liberalizmu. Problem jest też w tym, że ludzie wyobrażają sobie wojny w niewłaściwy sposób. Zamiast słowa „wojna” mamy słowo „multikulturalizm”, „otwartość” i „pomoc ofiarom wojny” a zamiast masowych egzekucji mamy fałszywą tolerancję w postaci mieszania się ras oraz promocję aborcji kierowaną do białych kobiet i tylko do białych kobiet. Proces niszczenia białej cywilizacji jest wtedy bardziej konsekwentny i akceptowany z uśmiechem na ustach przez białe owce.

Ekonomiczna strona kulturowego marksizmu


Podstawowym manifestem ekonomicznym komunistów jest zniesienie własności prywatnej, tak aby w ich utopijnym świecie każdemu dawać według jego potrzeb. Komuniści wierzą, że tylko ekonomia sterowana centralnie jest w stanie zapewnić równość wszystkim klasom społecznym, tak aby bogata burżuazja nie była w stanie uciskać biednego ploretyatu. System ten okazał się oczywiście totalną klęską oraz wielką niesprawiedliwością gdyż Lenin odbierał majątki bogatym ludziom aby dać je sobie oraz resztki z pańskiego stołu biednemu ploretaryatowi, który w czasach komunizmu był tak samo biedny jak za czasów Romanovów. Lenin powiedział : „bierzcie co chcecie dlatego że wszystko należy do was” - jednak jak ten złodziej mógł cokolwiek dać skoro nic nie należało do niego? Ekonomia sterowana centralnie okazała się tak ludobójcza, że doprowadziła do klęski głodu na Ukrainie w byłym ZSRR gdy Stalin odebrał ziemię rolnikom. Plaga głodu była też w Chinach za czasów Mao Zedonga oraz w Kambodży podczas reżimu Pol Pota – mimo że wszyscy byli zmuszeni do pracy na państwowych polach. Była to tak zwana kolektywizacja, prowadząca do niewolnictwa, do ogromnej nędzy oraz do rozboju zgodnego z komunistycznym prawem. Były to czasy w których nikt nic nie posiadał a nędza była dzielona po równo pomimo nadludzkiej pracy.
Z czasem nawet sami komuniści, na przykład w Chinach, pozwolili na sektor prywatny jednocześnie po cichu zaprzeczając czerwonej książce Mao Zedonga. Komuniści zdawali sobie sprawę że bez elementu kapitalistycznego z którym tak zaciekle walczyli Chiny czy Rosja nie byłyby w stanie się rozwinąć.

Lubię to! Skomentuj1 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale