3 obserwujących
345 notek
118k odsłon
1725 odsłon

Głupoty gazety i zdjęcie Kaczyńskiego

Wykop Skomentuj32

Te kokardy  dodano  wszystkim na zdjęciu. Co za matoł nieudolny to zrobił, wcale to nie dowcipne tylko żałosne dla autora tego paszkwilu.  A ta kobieta nie trzymała w ręku tego chwasta tylko torebke. Tak kobiety układaja rece trzymajac torebkę. Żałosny ten fotoszopiarz, taki nieudolny przy obecnej technice! 


 Ktoś zamieścił zdjęcie grupowe z ponoć Jarosławem Kaczyńskim. Ma być zrobione w świeto robotnicze 1 maja przed albo po pochodzie albo podczas Juwenaliów, co zaznaczają bardziej życzliwi Premierowi. Jarosław Kaczyński utrzymuje, że to fotomontaż, gazeta, że oni sprawdzili i Kaczyński zna ludzi ze zdjęcia, bo oni też byli w latach 70-tych jak i on pracownikami naukowymi Uniwersytetu Białostockiego.  Oczywiście, że mógł ich znać, to oczywiste .Już ja widzę jak by Kaczyński dałby sobie przypiąc czerwoną kokardę! Zresztą to wygląda jak nałożony na zdjęcie czerwony kawałek papieru, o dziwnym kształcie, nie ma "perspektywy", jest płaskie.  Poza tym Jarosław Kaczyński miał wtedy inną sylwetkę, wystarczy znać jego zdjęcia z tamtych lat. Można obejrzeć w dostępnych powszechnie książkach o nim.A czy ktoś zwrócił uwagę na tablicę rejestracyjną stojącego z tyłu samochodu? Kiedy to litery były po numerach, no kiedy? Sprawdziłam, zawsze były przed cyframi. Ale się  ktoś napracował !

A to sensacja za gazeta.pl

"Jarosław Kaczyński twierdzi, że zdjęcie z drugiej połowy lat 70., podpisane jako zrobione w Białymstoku przed pierwszomajowym pochodem, to fotomontaż. Utrzymuje, że nie zna osób, które stoją obok. Jak ustaliliśmy, musiał je znać. "

Naprawdę Kaczyński nigdy nie wyglądał jak ta lebiega ze zdjęcia.
Wykop Skomentuj32
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Kultura