Stadiony Legii i Lecha zostały zamknięte na jedną kolejkę za wybryki kiboli obu drużyn podczas meczu o Puchar Polski. Rząd i wojewodowie kontynuują wojnę z kibolami. Kolejne obiekty - Śląska Wrocław, KGHM Zagłębia Lubin i Widzewa Łódź zostaną zamknięte dla publiczności na najbliższe mecze. Policja zatrzymała już 48 uczestników burd, do których doszło podczas finału Pucharu Polski w Bydgoszczy. Jest zapowiedź reaktywacji sądów 24-godzinnych przeciwko stadionowym chuliganom.
Rząd powinien przestrzegać prawa. Zwalczać chuliganów, ludzi niebezpiecznych, a nie wyżywać się na kibicach, dla których sport jest ważny i którzy na stadion przychodzą oglądać sport, a nie rzucać się krzesełkami! Zamykajcie bandytów, a nie stadiony! W przeciwnym razie Jarosław K. będzie pierwszym kibicem RP na stołku premiera...


Komentarze
Pokaż komentarze