Blog
Spod podściółki III RP
trust and control
trust and control Fighter antyhipokryta
16 obserwujących 320 notek 323131 odsłon
trust and control, 5 grudnia 2018 r.

Poseł Robert Majka - pogromca poprawności politycznej

715 7 0 A A A

Poseł Robert Majka został zaprzysiężony w trakcie posiedzenia Sejmu w dniu 21.11.2018 r., ale już swoimi pierwszymi, brawurowymi wystąpieniami sejmowymi zaświadczył, że nie przypadkiem cieszy się opinią niezłomnego opozycjonisty z PRL-u, który nigdy nie sprzeniewierzył się wyznawanym wartościom i ideałom. Niewielu jest takich posłów w Sejmie!

Dzisiejszym wystąpieniem sejmowym poseł Robert Majka ponownie dowiódł, że jest bezkompromisowym pogromcą poprawności politycznej, która zżera polskie życie polityczne, niczym nowotwór złośliwy. W trakcie krótkiego, bo zaledwie ok. 5 - minutowego wystąpienia, poseł R.Majka poruszył kilka tematów tabu:

1. Konieczność ujawnienia Aneksu WSI 

2. Konieczność pełnej lustracji uczestników życia publicznego w III RP, w tym lustracji hierarchów kościelnych - członków Episkopatu Polski

3. Oskarżenia publiczne przeciwko SSN Małgorzacie Gersdorf oraz zaniechanie wystąpienia przez nią do IPN o wydanie decyzji administracyjnej, potwierdzającej, iż nie była współpracownikiem aparatu bezpieczeństwa PRL-u, tj. WSW i SB

4. Kwestię TW WSW/WSI/SB w mediach.

Tego, co z mównicy sejmowej powiedział dziś poseł Robert Majka ani się nie da "odzobaczyć", ani też wytrzeć gumką myszką... Na szczęście.

Zachęcam do obejrzenia wspomnianego wystąpienia sejmowego posła Roberta Majka, jak i do obserwowania jego dalszych sejmowych działań:

https://www.youtube.com/watch?v=n66Phkh0a3s


PS W kontekście pkt 4, ciekawe jest, czy , a jeżeli tak, to kiedy, media mainstreamowe raczą poinformować Polaków o działaniach posła Roberta Majka...?


Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Polska potrzebuje fighterów, a nie frajerów.

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @torpeda.wulkaniczna  Panu posłowi Robertowi Majka należą się najwyższe noty za "wartość...
  • @piko I to mimo tego, że przez s24 została "zakopana"...
  • @Szeliga  Art. 178 Konstytucji RP stanowi jasno, że sędziowie podlegają przepisom ustaw, a...

Tematy w dziale Polityka