Kolejna porcja nagłówków ze strony głównej Onet, strasząca tym razem samym porodem. Jaki to ma wpływ na demografię Polski?
W tym zestawieniu nagłówki strony głównej Onet, w zdecydowanej większości z ostatnich 18 miesięcy. Można odnieść wrażenie, że systematycznie mają utwierdzać w przekonaniu, że sam poród jest najgorszym dniem w życiu. Czy w ten sposób steruje się demografią Polski?
Przykłady znaleziono na głównej stronie Onet zamieszone są na prawie cytatu:
(Art. 29 Wolno przytaczać w utworach stanowiących samoistną całość urywki rozpowszechnionych utworów oraz rozpowszechnione utwory plastyczne, utwory fotograficzne lub drobne utwory w całości, w zakresie uzasadnionym celami cytatu, takimi jak wyjaśnianie, polemika, analiza krytyczna lub naukowa, nauczanie lub prawami gatunku twórczości. )

































Dlaczego Onet?

"Razem z Tuskiem wygrali Polacy - wszyscy ci, którzy są dumni z przynależności do Unii Europejskiej."
I kto to mówi ? :))
Nowości od blogera
Inne tematy w dziale Społeczeństwo