Układ Otwarty Układ Otwarty
1377
BLOG

Zły dotyk Hollywood

Układ Otwarty Układ Otwarty Film Obserwuj temat Obserwuj notkę 6
- Niestety słuszna walka z pedofilią stała się ofiarą mód intelektualnych. Pedofilia niestety istniała, istnieje i będzie istnieć. Zawsze będzie wspierana przez pewne formy władzy – mówi Łukasz Jasina.

- To nie jest tak, że Kościół czy Hollywood są głównymi źródłami pedofilii. To się pojawia w każdej tego typu światowej wielkiej korporacji. Taką korporacją jest również dynastia Windsorów, która w końcu musiała zmierzyć się z takimi oskarżeniami. Różnica polega na tym, że w latach 2020 i 2021 te sprawy wychodzą na światło dzienne – uważa Jasina.

- Dobre jest to, że Hollywood się sam rozlicza. To, że Netflix wyprodukował film o rodzinie królewskiej, pełen kompromisów, to jedno, ale serial, o którym mówiłem, „Cisza na planie”, pokazuje, że branża się rozlicza. Bez względu na to, czy jest to pełne i bezpieczne rozliczenie, ważne jest, że się to dzieje. Kościół katolicki zaczął to robić za późno i zapłacił za to ogromną cenę, podobnie jak kościół w Irlandii – uważa Łukasz Adamski.

Całość rozmowy na kanale Układu Otwartego:

---

Zachęcamy do wspierania Układu Otwartego. Patroni zostają członkami zamkniętej grupy na Facebooku i mogą otrzymać newsletter z wyborem najciekawszych tekstów z polskiej i światowej sieci.

Strona Autora: igorjanke.pl

Układ Otwarty to niezależny podcast Igora Janke

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura