Grzegorz Gembalski Grzegorz Gembalski
121
BLOG

100 ściem Tuska i nudy Kaczyńskiego - inspirowane tekstem z gazetą.pl

Grzegorz Gembalski Grzegorz Gembalski PO Obserwuj temat Obserwuj notkę 0
na gazeta.pl pokazał się tekst G. Sroczyńskiego, o konwencjach partyjnych https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,30175285,kaczynski-uspil-referatem-nawet-wiernych-druhow-moze-po-to.html#s=BoxOpMT

Na portalu gazeta.pl pokazał się tekst G. Sroczyńskiego, o konwencjach partyjnych

 Tekst bardzo dobry, warty przeczytania. Zgadzam się z większością też w nim zawartych m in. z tym, że wszystkie partie (poza konfederacją) przedstawiły dość podobny program. 

Co do PiS faktycznie w tej kampanii nie przedstawił on specjalnie żadnych fajerwerków. Jest to kontynuacja tego co PiS robił, lub próbował robić wcześniej. Te konkrety Kaczyńskiego to takie małe sprawy, pewnie ważne dla ich elektoratu. Komentatorzy podkreślają też, że konwencja PiS była nudna. Największy szoł dał nowy koalicjant Kukiz. P. Sroczyński w swojej analizie przegapił tylko jedną istotną sprawę, czyli to, że PiS ma w sporej części elektoratu opinię partii, która spełnia swoje obietnice wyborcze. 


Dużo ciekawiej jest we fragmencie dotyczącym PO. Nawet na portalu mocno sprzyjającym Tuskowi pokazuje się tekst o tym, że obietnice platformy to ściema. 

Poczynając od przekazu - stan finansów po PiS jest katastrofalny, w związku z tym zwiększymy dodatkowo wydatki a zmniejszymy wpływy 

przez wskazanie, że postawienie przed trybunałem stanu połowy PiSu jest niemożliwe, a skończywszy na konkluzji, że część problemów jest zwyczajnie nierozwiązywalnych. Dobrym przykładem jest ilość lekarzy geriatrów. 

Podsumowując zachęcam do przeczytania tekstu źródłowego i komentowania  


Otaczający nas cyfrowy świat pełen jest spamu i hejtu, który często ukryty jest pod pozorami anonimowości. Dlatego postanowiłem pisać pod własnym imieniem i nazwiskiem. Nie wstydzę się własnych poglądów i wiem, że one zmieniają się w czasie i pod wpływem innych. 

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka