127 obserwujących
809 notek
852k odsłony
  711   0

Dr R.Malone o zagrożeniach terapii genowej na C-19 (tzw. szczepionki) i o białku kolca

Dr Robert Malone o zagrożeniach terapii genowych na C-19


Dr Robert Malone o zagrożeniach terapii genowych na C-19

Historia w skrócie

—    Dr Robert Malone jest twórcą technologii będącej platformą dla szczepionek mRNA i DNA. Ma on poważne obawy co do braku przejrzystości odnośnie skutków ubocznych, cenzurowania dyskusji i braku świadomej zgody w związku z tym jakie potencjalne zagrożenia one przynoszą.

—    Wolne białko kolcowe SARS-CoV-2 jest biologicznie aktywne – wbrew początkowym założeniom – i powoduje poważne problemy. Jest ono odpowiedzialne za najpoważniejsze skutki zaobserwowane w COVID-19, takie jak zaburzenia krwawienia, zakrzepy krwi w całym organizmie i problemy z sercem. Są to te same problemy, które obecnie widzimy u oszałamiającej liczby osób, które otrzymały terapie genową, tzn. „szczepionkę” na COVID-19.

—    Białko kolcowe niesie ze sobą również toksyczność reprodukcyjną, a dane firmy Pfizer dotyczące biodystrybucji wskazują, że gromadzi się ono w jajnikach kobiet. Dane sugerują, że odsetek poronień wśród kobiet, które otrzymały „szczepionkę” COVID w ciągu pierwszych 20 tygodni ciąży wynosi 82%.

—    Dane z Izraela wskazują, że u chłopców i mężczyzn w wieku od 16 do 24 lat, którzy zostali zaszczepieni, występuje 25-krotnie częstsze niż normalnie zapalenie mięśnia sercowego.

—    Terapie genowe rozprowadzane pod nazwą szczepionek na COVID-19 mają pozwolenie na użycie w nagłych wypadkach, które może być przyznane tylko wtedy, gdy nie ma dostępnych bezpiecznych i skutecznych środków zaradczych. Takie środki istnieją, ale są aktywnie cenzurowane i tłumione.

 

Dr Robert Malone o zagrożeniach terapii genowych na C-19

 

W omawianej audycji gospodarz podcastu DarkHorse, dr Bret Weinstein, biolog ewolucyjny, przeprowadza wywiad z dr Robertem Malone, wynalazcą podstawowej technologii będącej platformą dla szczepionek mRNA i DNA[1] oraz Stevem Kirschem, przedsiębiorcą, który badał niepożądane reakcje na terapie genowe przeciw COVID-19.

Zdaję sobie sprawę, że jest to absolutnie epicki, trzygodzinny wywiad, ale jeśli kiedykolwiek ceniłeś to, czego nauczałem, musisz co najmniej bardzo uważnie przeczytać cały ten artykuł.

Dr Robert Malone jest naukowcem, który wynalazł technologię umożliwiającą powstanie (kilku) szczepionek na COVID

i objaśnia, w jaki sposób to wprowadzenie tej technologii zostało etycznie skompromitowane, aby udzielenie świadomej zgody było absolutnie niemożliwe dla przeciętnego człowieka. Obejrzyj wywiad, jeśli masz czas i wystarczająco rozumiesz język angielski, a jak nie to przeczytaj uważnie ten artykuł.

Steve Kirsch niedawno opublikował artykuł „Czy powinieneś się zaszczepić [Should You Get Vaccinated?]”, w którym opisuje jak i dlaczego zmienił zdanie na temat „szczepionek” przeciw COVID-19. I to po tym, jak otrzymał obie dawki zastrzyku Moderny, podobnie jak jego trzy córki.

Jeśli Ty lub ktoś kogo znasz ma wątpliwości co do szczepionki COVID, to proszę, po prostu MUSISZ przeczytać artykuł Steve’a Kirsh’a, ponieważ jest to bez wątpienia jedna z najlepszych prac napisanych na ten temat i przedstawia drugą stronę historii, która NIGDY nie jest podawana w mediach głównego nurtu. Pamiętajcie, że bez pełnego ujawnienia ryzyka związanego ze szczepionką, niemożliwe jest uzyskanie/udzielenie świadomej zgody[2]. Jeśli przeczytacie artykuł Kirscha, poznacie bardzo szczegółowo drugą stronę, której konwencjonalne media odmawiają. Pisze on:

„Niedawno dowiedziałem się, że te szczepionki [na C-19] prawdopodobnie zabiły ponad 25800 Amerykanów (co potwierdziłem na 3 różne sposoby) i upośledziły co najmniej kolejny 1.000.000. A jesteśmy dopiero w połowie drogi do mety. Musimy wstrzymać te szczepionki TERAZ, zanim zginie więcej ludzi.

    W oparciu o to, co wiem na temat znikomych korzyści ze szczepionek (około 0,3% redukcji ryzyka bezwzględnego), skutków ubocznych (w tym śmierci), obecnych wskaźników COVID i skuteczności protokołów wczesnego leczenia, odpowiedź, jakiej udzieliłbym dziś każdemu, kto prosi mnie o radę, czy przyjąć którąkolwiek z obecnych szczepionek, brzmiałaby: „Po prostu powiedz NIE”.

Obecne szczepionki są szczególnie przeciwwskazane dla osób, które zostały już zakażone wirusem wywołującym COVID lub mają mniej niż 20 lat. Tym osobom powiedziałbym: „NIE! NIE!

    W tym artykule wyjaśnię, czego dowiedziałem się od czasu szczepienia, co całkowicie zmieniło moje zdanie. Dowiesz się jak działają te szczepionki i jakie skróty doprowadziły do błędów, które zostały popełnione.

Zrozumiecie dlaczego jest tak wiele skutków ubocznych i dlaczego są one tak zróżnicowane i dlaczego zazwyczaj pojawiają się w ciągu 30 dni od szczepienia. Zrozumiesz, dlaczego dzieci mają problemy z sercem (na które nie ma lekarstwa), tymczasowo tracą wzrok i zdolność mówienia. Zrozumiecie, dlaczego aż 3% może być poważnie upośledzonych przez szczepionkę.”

Lubię to! Skomentuj Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale